eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Muzyczna część Niedzieli Kadzidlańskiej. Na scenie różnorodność artystycznych doznań [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 94
zdjecie 94
Fot. eOstroleka.plFot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Na wesoło, tanecznie i z nutką orientalnego smaku Kadzidło bawi się na dożynkach gminnych. Wśród gości zaproszonych do udziału w Niedzieli Kadzidlańskiej jest m.in. zespół z dalekiej Korei.

Dożynki gminne w Kadzidle zwane od lat Niedzielą Kadzidlańską mają dwie części. Uroczysta część oficjalna już za nami. Obszerną fotorelację prezentacji wieńców dożynkowych, parady i powitania gości obejrzycie tylko u nas.

W Kadzidle trwa Święto Plonów. Niedziela kadzidlańska wystartowała [WIDEO, ZDJĘCIA]

Po uroczystościach z udziałem znamienitych gości przyszła pora na wspaniałą zabawę przy muzyce zaproszonych na koncerty zespołów. Przed publicznością zaprezentowali się m.in. Zespół Ludowy Pieśni i Tańca z Wachu, duet akordeonowy, Ineski Winter, Benissimo Mandolin, Mejk i Everest.

Jedna z gwiazd Niedzieli Kadzidlańskiej przybyła na Kurpie z dalekiej Korei. To jedna z niewielu okazji by usłyszeć Benissimo Mandolin na żywo w naszym kraju. Koncert tej grupy stanowił część tegorocznej edycji festiwalu Sacrum Et Musica, który rozpoczął się 26 sierpnia i potrwa do 17 września.

Publiczność zgromadzona na części koncertowej Niedzieli Kadzidlańskiej świetnie bawiła się też przy lżejszym repertuarze. Na scenie wystąpiły gwiazdy disco - Mejk i Everest. Zabawę taneczną zaplanowano do późnych godzin nocnych.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22  23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Kino JANTAR
×