zdjecie 5390
zdjecie 5390
zdjecie 5390
2020-07-20T16:16:14+02:00 eOstroleka.pl
Region,

Nocna bójka w środku miasta. Jeden z uczestników miał nóż i twierdził, że… idzie na grzyby!

REKLAMA
Zdjęcie główne
REKLAMA
1
1
3

Cztery osoby trafiły do policyjnego aresztu po tym, jak w środku nocy rozpętały awanturę. O co poszło? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że biły się trzy kobiety i mężczyzna, oberwało się interweniującej policjantce, jedna z uczestniczek awantury została pobita do nieprzytomności a mężczyzna trzymając w ręku zakrwawiony nóż twierdził, że… idzie na grzyby.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek przy jednej z ulic w Wyszkowie. Dyżurny wyszkowskich policjantów otrzymał zgłoszenie o grupie osób głośno zachowujących się, wśród których trzy kobiety szarpały się między sobą.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zauważyli bijące się kobiety, z których jedna miała na twarzy krwawiące rany, a znajdujący się wśród awanturników mężczyzna trzyma nóż w ręku.

Policjanci natychmiast podjęli interwencję i udzielili pomocy przedmedycznej krwawiącej kobiecie, która straciła przytomność. W trakcie zaopatrywania ran pokrzywdzonej do policjantów podeszła 26-letnia agresorka i kopnęła w twarz policjantkę. Początkowo nikt nie chciał przyznać się do pobicia i ranienia kobiety. Rozpytany na okoliczność posiadania noża 30-letni wyszkowianin oświadczył, że zakrwawione narzędzie jest mu potrzebne, ponieważ idzie na grzyby. a była godzina 1.30 w nocy.

- informuje podkom. Damian Wroczyński, rzecznik prasowy KPP w Wyszkowie.

Interweniujący policjanci zatrzymali 4 osoby w wieku 24-33 lat. Wszyscy to mieszkańcy Wyszkowa i jak się okazuje, wcześniej razem pili alkohol. O co poszło w awanturze… to wyjaśniają śledczy.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi na przedstawienie zarzutów trzem kobietom. 26-latka, która kopnęła policjantkę usłyszała zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego i grozi jej do 3 lat więzienia. 24-letnia awanturniczka usłyszała zarzut pobicia mieszkanki Wyszkowa przy użyciu niebezpiecznego narzędzia powodując tym samym uszkodzenie ciała u 33-latki. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje nawet do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast pomagająca w pobiciu 28-latka usłyszała zarzut współudziału w pobiciu i musi liczyć się z 3-letnim więzieniem.

- dodaje podkom. Wroczyński.

Teraz o losie kobiet zdecyduje sąd. Prokurator wobec trzech osób zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej oraz kontaktowania się ze świadkami zdarzenia.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6
dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20
dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27
dk28 dk29 dk30  1  2  3  4
×