2017-02-14T18:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Odprawa roczna przasnyskiej policji [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 6394
fot. ePrzasnysz.plfot. ePrzasnysz.pl
REKLAMA
1
0
0

Policjanci z Przasnysza oficjalnie podsumowali miniony rok swojej pracy. W odprawie rocznej udział wziął m.in. insp Marek Świszcz, zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego policji.

Odprawa roczna przasnyskiej policji rozpoczęła się od złożenia meldunku I Zastępcy Mazowieckiego Komendanta Policji insp. Markowi Świszcz przez Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu kom. Michała Szpakowskiego

Następnie kom. Artur Łomiak odczytał List przesłany przez Pana Jarosława Zielińskiego Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji podsumowujący działalność polskiej Policji w 2016 roku i  bezpieczeństwa państwa i obywateli.

W dalszej części  odprawy I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z/s w Radomiu wręczył kom. Radosławowi Romanowskiemu rozkaz o powołaniu go na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu. Komisarz R. Romanowski będzie nadzorował pion kryminalny.

W odprawie uczestniczyli zaproszeni goście oraz kierownictwo, policjanci i pracownicy cywilni przasnyskiej jednostki.

Odprawa , jak co roku miało na celu podsumowanie działań przasnyskiej policji w 2016r. oraz przedstawienie  zadań priorytetowych na 2017r. ukierunkowanych na poprawę bezpieczeństwa na terenie powiatu.

W swoim wystąpieniu Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, insp. Marek Świszcz wysoko ocenił   pracę przasnyskich policjantów na tle garnizonu mazowieckiego .

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu zaprezentował efekty pracy pionu prewencji komendy oraz stan bezpieczeństwa na terenie  powiatu przasnyskiego. Podkreślił bardzo dobrą współpracę z władzami samorządowymi i podziękował za przekazaną pomoc finansową i wsparcie przasnyskiej policji. Następnie I Z-ca Komendanta Powiatowego kom. Radosław Romanowski przedstawił wyniki pracy pionu kryminalnego mające duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

Podczas odprawy Komendant Mazowieckiej Policji uroczyście  wręczył rozkaz o nagrodzeniu mł. asp. Dariuszowi Piotrowskiemu – dzielnicowemu z KP w Chorzelach - laureatowi konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2016 r.”

Na zakończenie Komendant Powiatowy w Przasnyszu podziękował policjantom i pracownikom cywilnym za całoroczną, owocną pracę podkreślając, że był to bardzo dobry rok.

Na zakończenie zaproszeni goście: Starosta Przasnyski Zenon Szczepankowski, Burmistrz Miasta Przasnysz Waldemar Trochimiuk, Prokurator Rejonowy w Przasnyszu Artur Folga i Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego Krzysztof Bieńkowski, podziękowali policjantom za uzyskane wysokie wyniki w 2016 roku i życzyli wielu sukcesów w bieżącym roku.

Źródło, ePrzasnysz.pl

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 25  26  27  28  29  30 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
dk30 dk31  1  2  3  4  5
×