eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Ostrołęccy policjanci bezlitośni dla piratów drogowych

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 9033
Dwie kolejne osoby, które w terenie zabudowanym przekroczyły prędkość o więcej niż 50 km/h, straciło uprawnienia. Policjanci z Ostrołęki zapowiadają, że w walce z piratami drogowymi nie będzie „taryfy ulgowej”.

W niedzielę w miejscowości Borowce policjanci ruchu drogowe zatrzymali 54-letniego kierowcę dodga mieszkańca woj. warmińsko - mazurskiego, który jechał 104 km/h na obszarze, gdzie dozwolona prędkość wynosi 50 km/h. Na tym samym odcinku zatrzymany został 28-letni kierowca renault, tym razem mieszkaniec Warszawy  przekroczył dozwoloną prędkość o 52km/h.

- Skutkiem poruszania się z nadmierną prędkością w obu przypadkach było zatrzymanie prawa jazdy, wysoki mandat i 10 punktów karnych. Przypominamy, że już od 3 lat obowiązują zaostrzone przepisy dotyczące piratów drogowych. Na ich mocy policjanci obligatoryjnie zatrzymują prawa jazdy kierowcom, którzy przekraczaj dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA
zdjecie 9033

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×