2017-11-21T14:59:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka kupuje pięć nowych autobusów elektrycznych dla MZK

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
4
4
18

MZK Ostrołęka już niebawem otrzyma pięć nowych autobusów elektrycznych. Na tym jednak nie koniec odmładzania taboru miejskiego przewoźnika. Ogłoszony właśnie przetarg to część dużego projektu zakładającego m.in. zakup kolejnych autobusów o napędzie spalinowym i wymianę wiat przystankowych.

Urząd Miasta Ostrołęki ogłosił właśnie przetarg na dostawę pięciu autobusów elektrycznych dla Miejskiego Zakładu Komunikacji. Mają to być pojazdy o długości około 10 metrów, zdolne do przewozu minimum 70 pasażerów. Zakup sfinansowany zostanie w ramach dużego projektu realizowanego przy udziale środków unijnych. W ramach tego zadania MZK Ostrołęka otrzyma dodatkowo 5 nowych autobusów o napędzie spalinowym, 15 nowoczesnych wiat przystankowych, 5 tablic informacyjnych oraz ogniwa fotowoltaiczne służące do ładowania autobusów elektrycznych. Łącznie na ten cel samorząd Ostrołęki przeznaczy około 14 milionów złotych.

Oferty w pierwszej części zamówienia dotyczącej autobusów elektrycznych składać można do 29 grudnia.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Gość, 15:01 21-11-2017,   50%
CHCEMY NORMALNYCH KURSÓW MZK,TERAZ TO JEST TOTALNA PORAŻKA!!! A NIE NOWE AUTOBUSY,LUDZIE CZESTSZE KURSY TOC TO NIE WIEŚ ALE CHYBA WIE S TA OSTROLEKA JEDNAK!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Mieszkaniec , 15:41 21-11-2017,   -
I co z tych nowych autobusów pchać pieniądze w autobus a nie dla ludzi
odpowiedz   •   oceń :  
~Autor , 15:58 21-11-2017,   100%
Przywrócić nr 1 do Elektrowni
odpowiedz   •   oceń :  
~biedny pasazer , 16:20 21-11-2017,   50%
A w dupe niech sobie Prezydent wsadzi te autobusy!!!!!My pasazerowie chcemy normalnych rozkladow jazdy ktorymi mozemy dojechac do pracy a nasze dzieci do szkoly.Wiatami i Talicami Pan sobie glosow nie kupisz tylko dbaniem o dobro mieszkancow czego Pan nie robi.Czy ta wladza nie widzi co sie wyrabia z dojazdami po tych ich "MADRYCH" zmianach?a tablice chca wymieniac????????????
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:25 21-11-2017,   100%
Jak tak czytam te komentarze to mam wrażenie, że darmową komunikacją w Ostrołęce to najpiękniej przejedzie się prezydent wraz ze świtą... I to już niedługo
odpowiedz   •   oceń :  
~E. , 16:38 21-11-2017,   50%
Po co nowe autobusy ? Więcej kursów dajcie, większy pożytek będzie.
odpowiedz   •   oceń :  
~xxx , 17:01 21-11-2017,   100%
przez te darmowe kursy autobusowe cala swita  w najblizszych wyjedzie na bruk  bo ludzie nie sledzie maja swoj rozum
odpowiedz   •   oceń :  
~Kkk , 18:11 21-11-2017,   50%
Bardzo dobrze że tabor się odnawia macie darmowe przejazdy niepodobna się kupcie sobie rowery zasciankowcy!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Wasz nowy prezydent , 18:42 21-11-2017,   100%
Te autobusy to się na c.*** nadają i tak nie można nigdzie dojechać,  a pojeździć po mieście i okolicy to można rowerem też zadarmo. Serce boli jak się czyta o tych bzdetnych wydatkach naszego pseudo prezydenta od siedmiu boleści.  Po co autobusy nowe jak drogi to katorgia.  A propo dróg gdzie nowa droga na pgo na ktora nasze władze dostały dość duże dofinansowanie. Ja się pytam,
odpowiedz   •   oceń :  
~mieszkaniecc , 18:44 21-11-2017,   100%
Przegubowce zakupcie !!!!! Zabiorą wtedy wszystkich jednym kursem :D Skoro komunikacja miejska nie jest dla mieszkanców to po choleree kase w błoto wyrzucać!!!!
odpowiedz   •   oceń :  
~Kris , 19:14 21-11-2017,   -
Ale jaja na stronie mzk nie ma jeszcze ogloszenia o przetargu a na e ostroleka juz jest artykul , czary normalnie
odpowiedz   •   oceń :  
~Kris , 19:20 21-11-2017,   -
Na stronie UM tez brak ogloszenia o przetargu
odpowiedz   •   oceń :  
~Ole , 19:27 21-11-2017,   100%
[quote=Wasz nowy prezydent ]Te autobusy to się na c.*** nadają i tak nie można nigdzie dojechać,  a pojeździć po mieście i okolicy to można rowerem też zadarmo. Serce boli jak się czyta o tych bzdetnych wydatkach naszego pseudo prezydenta od siedmiu boleści.  Po co autobusy nowe jak drogi to katorgia.  A propo dróg gdzie nowa droga na pgo na ktora nasze władze dostały dość duże dofinansowanie. Ja się pytam,  [/quote]
Jeździj rowerem albo w konie na sieczkę jak nie pasuje
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 19:58 21-11-2017,   67%
1. Polikwiduj część linii autobusowych, zwiększając obciążenie pozostałych,
2. Kup najkrótsze możliwe autobusy.
Czy ktoś jeszcze ma wątpliwość, do czego się nadają ci katecheci?
odpowiedz   •   oceń :  
~anka , 20:53 21-11-2017,   84%
Pan katecheta to juz dawno powinien wyjechac z prezydenckiegi stoleczka.Tylko sie nadaje religii uczyc.Nawet nie jest w stanie z to z un ec jaka krzywde wyrzadzil mieszkancom tymi nowymi rozkladami.Dziala zawsze na niekorzysc ludzi.Na co tam jeszcze sie i ma odwage patrzec ludziom w oczy?!?
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 21:15 21-11-2017,   100%
Masakra jakaś.  Co za pomysł dojechać nie ma jak a ten autobusy zmienia
odpowiedz   •   oceń :  
~Pasażerka, 10:08 22-11-2017,   100%
Trzeba być nie lada geniuszem żeby tak rozp..... rozkład jazdy.Order proponuję dla tego mędrca.Wojciechowice odcięte od świata  i ludzi,reszta miasta tez .
odpowiedz   •   oceń :  
~Adam, 11:23 22-11-2017,   0%
To jak będą teraz spuszcza ropę z elektrycznych?;-)
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
czerwiec 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 1  2  3  4  5 6 7
 8 9 10 11 12 13 14
 15 16 17 18 19 20 21
 22 23 24 25 26 27 28
 29 30  1  2  3  4  5
Dzisiaj:
Brak wydarzeń