2017-10-28T09:32:15+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka: Wątpliwości radnego ws. rozkładu jazdy MZK

REKLAMA
REKLAMA
zdjecie 4020
3
5
12

Radny Waldemar Popielarz również ma wątpliwości co do nowego rozkładu jazdy MZK w Ostrołęce. W związku z tym wystosował on interpelację do prezydenta Janusza Kotowskiego i pyta: czy ta zmiana nie przyczyni się jednak do zwiększenia natężenia ruchu samochodowego w mieście?

Komunikacja miejska w Ostrołęce od 1 listopada br. będzie darmowa, ale sporo wątpliwości budzi nowy rozkład jazdy, jaki zaprezentował Miejski Zakład Komunikacji. Protestują nawet pracownicy ostrołęckiej elektrowni.

- Mieszkańcy czują się oszukani i mają wrażenie, że ostrołęcka władza zakpiła z nich. Przed wprowadzeniem tych zmian zapewniano, że będzie dokonana kompleksowa reorganizacja linii komunikacyjnych, tak aby połączenia były bardziej dogodne dla pasażerów - wyjaśnia Popielarz.

Radny zadaje pytania prezydentowi: czy to prawda, że ilość kursów została zmniejszona o połowę i czym było to spowodowane? czy w związku z wprowadzeniem darmowej komunikacji planowane są zwolnienia w MZK? Kiedy ostrołęczanie mogą liczyć na zwiększenie kursów autobusów? Odpowiedź nadejdzie w ciągu dwóch tygodni.

Po wielu krytycznych uwagach dotyczących nowego rozkładu jazdy bezpłatnych autobusów MZK Ostrołęka, przewoźnik zdecydował się uwzględnić sugestie mieszkańców i dostosować rozkład do oczekiwań. Propozycje zmian zgłaszać można mailowo pod adresem sekretariat@mzk.ostroleka.pl

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Mieszkanka , 09:59 28-10-2017,   -
Nr 13 powinien byc przywrócony w dni wolne od pracy z Białobieli czyli na godz 6 lub 7 a nie dopiero po 8 jedzie pierwszy kurs
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 10:01 28-10-2017,   -
Po co ta cała reorganizacja ? Przecież obecne kursy były sprawdzane i przestosowywane przez lata. A teraz nagle taka rewolucja.
odpowiedz   •   oceń :  
~? , 10:20 28-10-2017,   -
przypiminamy się przed wyborami?nie tym razem.pa pa
odpowiedz   •   oceń :  
~mieszkanie OSTROLEKI , 11:12 28-10-2017,   -
[quote=Mieszkanka ]Nr 13 powinien byc przywrócony w dni wolne od pracy z Białobieli czyli na godz 6 lub 7 a nie dopiero po 8 jedzie pierwszy kurs  [/quote]
nie tylko Białobiel ale dostać sie dp  pracy dp WOJCIECHOIC Z Z PRACY na zminy to dopiero jest czysta paranoja  naszych radnych i nie tylko  jak ludzie mają dojezdzac na czas    zastanówcie sie nasi wielcy RADNI razem ze swoim prezydentem   natychmiast przywrócic kursy MZK z centrum do wojeciechowc tak jak było do tej pory


czysta paranoja co żeście zrobili dla kogo ten rozkład jazdy
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 11:49 28-10-2017,   -
"Po wielu krytycznych uwagach dotyczących nowego rozkładu jazdy bezpłatnych autobusów MZK Ostrołęka, przewoźnik zdecydował się uwzględnić sugestie mieszkańców i dostosować rozkład do oczekiwań.

Propozycje zmian zgłaszać można mailowo pod adresem sekretariat@mzk.ostroleka.pl

„W odpowiedzi na liczne sygnały, dotyczące propozycji zmian niektórych godzin odjazdów/przyjazdów autobusów oraz modyfikacji niektórych kursów informujemy, iż przez cały czas jesteśmy otwarci na uwagi, sugestie i wnioski dotyczące potrzeb przewozowych mieszkańców. Informujemy jednocześnie, iż w miarę możliwości sukcesywnie dostosowujemy nowy rozkład jazdy do zapotrzebowania pasażerów, tak, aby w najbardziej optymalny sposób zaspokoić potrzeby komunikacyjne mieszkańców Ostrołęki i gmin ościennych.” - czytamy w oficjalnym komunikacje zarządu spółki MZK Ostrołęka.

Sugestie dotyczące kursów poza granice miasta, można kierować do wójtów poszczególnych gmin. Wszelkie aktualizacje udostępniane są na stronie internetowej MZK OSTROŁĘKA."
odpowiedz   •   oceń :  
~Justyna , 14:07 28-10-2017,   -
Dlaczego nie ma kursów linni nr 1 i 4 przez osiedle centrum czy jestesmy gorszej kategorii Jesli nie zaslugujemy jedzic bezplatnie mozemy jezdzic kupujac bilety Nikt nie mysli o pasazerach
odpowiedz   •   oceń :  
~Gucio , 17:56 28-10-2017,   -
Co z jego twarzą jest nie tak? Dziwna
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja@wp.pl , 20:51 28-10-2017,   -
Co za idiotą wymyślił ten rozkład
odpowiedz   •   oceń :  
~Ja@wp.pl , 20:51 28-10-2017,   -
Co za idiota wymyślił ten rozkład
odpowiedz   •   oceń :  
~xxx , 21:52 28-10-2017,   -
Przecież to wszystko jest zrobione specjalnie. Dali darmozjady farmę przejazdy wiedząc.ze nikt prawie nie będzie mógł korzystać. Jak chory. Staeszy czlowiek dostanie się z Wojciechowic do Szpitala? Czy Nasi wlodarze bez serca i sumienia pomyśleli o tym? Tylko.ze ich to guzik obchodzi bo oni dupy woza samochodami. Wstyd.ze mamy takich ludzi w Naszym miescie
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 08:36 29-10-2017,   -
Poco Sa darmowe przejazdu MZK jak poprzewracali wszystke linie .linia Numer 8 jezdzila z Wojciechowicc przez Hallera a teraz z dwprca pks komu cos przeszkadzalo ktos niepowazny ustala rozklad jazzy MZK zenada niech wruco bilety I rozkladytak jak vyly do tej pory
odpowiedz   •   oceń :  
~Gość, 16:06 29-10-2017,   -
Ciekawe ile ludzi w MZK zwolnią z pracy
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
październik 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11
dk12 dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18
dk19 dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25
dk26 dk27 dk28 dk29 dk30 dk31  1
zdjecie 4020