2015-10-20T08:15:00+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ostrołęka pod wodzą Kotowskiego rozgromiła Łomżę 6:2 [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. lomza.pl
REKLAMA

6:2 dla drużyny samorządu Ostrołęki zakończył się niedzielny mecz w ramach festynu „Jesień na sportowo”. „Nasi” pokonali drużynę z Łomży różnicą 4 goli.

Mecz Łomża vs Ostrołęka rozegrany został na stadionie miejskim u naszych sąsiadów. Piłkarska rywalizacja stanowiła główną część festynu zorganizowanego przez łomżyńskiego prezydenta, Mariusza Chrzanowskiego „Jesień na sportowo”.

Drużynę z Ostrołęki tworzyli: Janusz Kotowski, Jerzy Grabowski, Tomasz Niedźwiedzki, Jarosław Gontarz, Grzegorz Milewski, Michał Skowroński, Edward Górecki, Mirosław Grzyb, Mariusz Mierzejewski, Mariusz Grabowski, Krzysztof Orzechowski, Robert Juchniewicz i Mariusz Nadrowski. W reprezentacji Łomży u boku prezydenta Mariusza Chrzanowskiego zagrali: przewodnicząca Rady Miejskiej Bernadeta Krynicka, radny Sejmiku Województwa i Dyrektor MPGKiM Marek Olbryś, radny Rady Miejskiej Dariusz Domasiewicz, Członek Zarządu MPEC Paweł Laskowski, Dyrektor MOSiR Andrzej Modzelewski oraz Wicedyrektor II LO Konrad Haponik.

- Nasza średnia wieku była bardzo duża, ale w Łomży seniorzy cieszą się dużą popularnością, stąd pewnie ukłony gospodarzy w naszą stronę – podsumował zwycięstwo swojej drużyny prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski - Ostrołęka i Łomża długo czekały na wzajemne kontakty i szczere podziękowania dla prezydenta Chrzanowskiego, bo ten mecz to był jego pomysł. Łomża i Ostrołęka to są podobne miasta i wiele problemów oraz radości mamy takich samych. Dobrze że mogliśmy zacząć na boisku, a myślę że dalej tego pola współpracy będzie bardzo dużo – dodał Kotowski.

Również Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski cieszył się z wizji współpracy z Ostrołęką.  - Dzisiaj rywal był lepszy, widać było na boisku ich doświadczenie. W tych trudnych warunkach nasi goście lepiej sobie poradzili. Czekamy na rewanż, w którym obiecuję, że się poprawimy. Uważam, że warto współpracować z okolicznymi gminami i miastami. Ostrołęka jest miastem podobnym do Łomży, mamy wiele takich samych problemów, a dobrze też od czasu do czasu spotkać się na boisku i na spokojnie w kuluarach porozmawiać o pewnych rzeczach - mówił prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.

Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Ostrołęki 6:2. Na listę strzelców ostrołęckiego zespołu wpisali się Mirosław Grzyb, Tomasz Niedźwiedzki (2x), Marcin Grabowski (2x w tym asysta przy golu samobójczym) oraz Robert Juchniewicz. Bramki dla gospodarzy zdobyli Jakub Garlicki (syn z-cy Prezydenta Andrzeja Garlickiego) oraz Wojciech Pietruszewski.

REKLAMA
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×