eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Oszuści ponownie nękają telefonami mieszkańców Ostrołęki

REKLAMA
zdjecie 2860
zdjecie 2860
Fot. eOstroleka.plFot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 2860
Posłuchaj

Uwaga, oszuści ponownie uaktywnili się w naszym mieście! Dzwonią na losowe numery i próbują wyłudzić pieniądze. Zachowajcie ostrożność.

W piątkowe popołudnie do kilku mieszkańców Ostrołęki zadzwonili oszuści podający się za członków rodziny. Policja w krótkim okresie czasu otrzymała trzy takie zgłoszenia.

Mieszkańcy Ostrołęki odebrali połączenia telefoniczne na numery stacjonarne od kobiety, która przedstawiła się jako córka i potrzebuje pieniędzy. Każdy z rozmówców zorientował się, że to próba oszustwa i przerwał rozmowę. Tym razem nie doszło do oszustwa, trzeba jednak mieć się na baczności. Oszuści mogą nadal próbować wyłudzić pieniądze od innych osób. Jak w takiej sytuacji powinniśmy się zachować?

Pamiętajmy o tym, aby po otrzymaniu takiego telefonu nie wpadać w panikę i nie przekazywać żadnych pieniędzy obcym osobom! Skontaktujmy się osobiscie z Seniorami z naszej rodziny i uczulmy ich na tego rodzaju zagrożenie. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń skontaktujmy się bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckiej komendy policji pod nr telefonu 47 -704 - 14 - 24.

- mówi komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×