eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Państwowa Straż Rybacka: Obowiązuje zakaz przebywania nad wodą

REKLAMA
zdjecie 2527
zdjecie 2527
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Dziś Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie wydała komunikat w sprawie zakazu przebywania osób nad wodą. Zakaz dotyczy też osób dokonujących amatorskiego połowu ryb.

W dniu dzisiejszym Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Rybackiej w Warszawie przekazał następującą informację do wszystkich posterunków terenowych PSR: Ostrołęka, Pułtusk, Małkinia, Radom, Warszawa, Płock, Ciechanów, Siedlce. - czytamy w komunikacie.

 

Strażnicy PSR maja obowiązak wzywania policji jeśli spotkają się z przypadkami łamania zakazu.

W razie stwierdzenia przypadków niestosowania się do zaleceń wydanych w sprawie zwalczania epidemii koronawirusa, proszę informować policję. Policja posiada kompetencje uprawniające do nakładania grzywien w drodze mandatu karnego na osoby ignorujące ograniczenia wprowadzone w związku z koronawirusem.  - czytamy w komunikacie Komendy Wojewódzkiej PSR do posterunków terenowych.

Komenda PSR przypomina również, że wyjścia z domu możliwe są jedynie w celu zaspokajania niezbędnych potrzeb. Przebywanie nad wodą w celach rekreacyjnych, w tym uprawianie amatorskiego połowu ryb jest aktualnie zakazane.

Należy pamiętać, że od dziś obowiązuje również zakaz wstępu do lasów i Parków Narodowych wydany przez Lasy Państwowe. Więcej na ten temat znajdziesz >TU<

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24  25  26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×