eOstroleka.pl
Region,

Pędził ponad 170 km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

REKLAMA
zdjecie 7237
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
zdjecie 7237
Motocyklista pędził w terenie zabudowanym z zawrotną prędkością 172 km/h! Został zatrzymany przez funkcjonariuszy drogówki i stracił prawo jazdy.

W miniony piątek, 8 kwietnia, funkcjonariusze makowskiej policji zatrzymali kierującego motocyklem mieszkańca Warszawy, który w miejscowości Węgorzewo w terenie zabudowanym rozpędził się swoim suzuki do prędkości 172 km/h! Mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące a dodatkowo otrzymał także mandat oraz 10 punktów karnych.

Podobna kara spotkała kierującą osobową skodą mieszkankę Bydgoszczy, zatrzymaną także przez makowskich policjantów. W miejscowości Załuzie (gmina Różan) kobieta przekroczyła dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość o 80 km/h.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×