PiS o kolejnych „taśmach PSL”: „Złożyłem zawiadomienie w tej sprawie”
 Tomasz Kaczmarek (fot. eOstroleka.pl)
Tomasz Kaczmarek (fot. eOstroleka.pl) Pałys to były poseł PSL, który zasłynął w 2010 roku, kiedy w rozmowie z dziennikarzem TVN niewyraźnie mówił, zataczał się, a na końcu wsiadł do cudzego samochodu. W ubiegłorocznych wyborach Pałys nie wystartował ze względu na wyrok, jaki ma na koncie - w 2001 roku prowadząc po alkoholu, zderzył się z karawanem.
Wprawdzie na ponowne zaistnienie na Wiejskiej szans nie miał, ale został szefem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
W maju 2011 roku spotkał się z lokalnymi przedsiębiorcami sali konferencyjnej Uzdrowiska Busko-Zdrój. Na nagraniu z tego spotkania zaprezentowanym podczas konferencji prasowej PiS słychać, jak Pałys zachęca przedsiębiorców i właścicieli pensjonatów do omijania ustawy o uzdrowiskach. Tymczasem Pałys, jeszcze jako poseł, głosował za przyjęciem tej ustawy.
Pałys zachęca przedsiębiorców do budowania parkingów przy hotelach i uzdrowiskach i zgłaszania ich w nadzorze budowlanym jako placów utwardzonych z terenem zielonym, co nie wymaga specjalnych zamówień.
„Napiszcie w dokumentacji - plac utwardzony z terenem zielonym. Przyjdzie kontrol, dostaniesz upomnienie od wójta. Ja wyrzucę do kosza” - mówił podczas spotkania Pałys.
- Złożyłem zawiadomienie w tej sprawie do Prokuratora Generalnego, Najwyższej Izby Kontroli, Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego i Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów - poinformował Tomasz Kaczmarek. Poseł PiS zwrócił także uwagę na bezczynność Centralnego Biura Antykorupcyjnego, które jeszcze kilka lat temu bezwzględnie zwalczało korupcję i patologie, tymczasem dziś wydaje się być bezradne.
[źródło: mypis.pl]
Zobacz również

Rozmowa Serafin - Łukasik: Nagranie wyciekło do sieci
![Afera taśmowa PSL jak afera Rywina [VIDEO]](./luba//dane/pliki/obrazy/2012/serafin_lukasik_icon.jpg)
Afera taśmowa PSL jak afera Rywina [VIDEO]

Sawicki składa dymisję: Minister rezygnuje po „aferze taśmowej”
![PiS o funkcjonowaniu spółki Elewarr: „Premier cały czas to tolerował” [VIDEO]](./luba//dane/pliki/obrazy/2012/pis_konferencja_icon.jpg)
PiS o funkcjonowaniu spółki Elewarr: „Premier cały czas to tolerował” [VIDEO]

Usuną radę nadzorczą spółki Elewarr z KRS?

Sawicki składa dymisję: Minister rezygnuje po „aferze taśmowej”

CBA w ministerstwie rolnictwa i spółce Elewarr
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd | 
| 29 | 30 |  1 |  2 |  3 |  4 |  5 | 
|  6 |  7 |  8 |  9 |  10 |  11 |  12 | 
|  13 |  14 |  15 |  16 |  17 |  18 |  19 | 
|  20 |  21 |  22 |  23 |  24 |  25 |  26 | 
|  27 |  28 |  29 |  30 |  31 | 1 | 2 | 






