Protest. Narodowa Ostrołęka odwiedzi biura posłów Kani (PO) i Kalinowskiego (PSL)
Poseł PO Andrzej Kania, fot. eOstroleka.pl- Akcja jest związana z skandalicznymi nagraniami, w których najważniejsze osoby w państwie handlują ustawami w celu prowadzenia walki politycznej, łącznie z łamaniem Konstytucji. - informują organizatorzy.
W poniedziałek 23 marca, o godzinie 15:00 przedstawiciele ostrołęckiej Młodzieży Wszechpolskiej i Narodowej Ostrołęki odwiedzą biura poselskie Andrzeja Kani i Jarosława Kalinowskiego, którzy zostaną nagrodzeni przez uczestników akcji usypaniem kupki kamieni w biurze, zgodnie z hasłem ministra Sienkiewicza: "ch.j, d.pa, kamieni kupa!"
- Akcja ma na celu skłonienie posłów do wycofania poparcia dla rządu Tuska. Spotykamy się przed biurem poselskim Andrzeja Kani przy ulicy ul. Gorbatowa 13. - zachęcają organizatorzy protestu.
Zobacz również
Wprost opublikuje kolejne taśmy
Nagrania Wprost przekazane prokuraturze
Jarosław Kaczyński: Musimy obronić wolność słowa w Polsce
Jarosław Kaczyński: Dymisja rządu Donalda Tuska jedyną właściwą reakcją
Afera taśmowa: SLD domaga się głosowania w sprawie wotum zaufania dla rządu premiera Donalda Tuska
Nagranie rozmowy Sienkiewicza z Belką
Ruch Narodowy: Weź udział w sprzeciwie wobec arogancji władzy [WIDEO]
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 | 20 |
21 |
22 |
23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
18
22