eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Przestępcy poszukiwani listami gończymi ukrywali się w Ostrołęce

REKLAMA
zdjecie 6237
zdjecie 6237
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA
zdjecie 6237
Posłuchaj

Dwóch przestępców ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości zatrzymano w Ostrołęce. Jeden z nich ma do odsiadki wyrok 2,5 roku pozbawienia wolności.

Poszukiwanych listami gończymi przestępców ukrywających się na terenie naszego miasta namierzyli funkcjonariusze wydziału patrolowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Akcja zatrzymania poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności mieszkańców naszego miasta w wieku 27 i 40 lat została przeprowadzona wczoraj na terenie Ostrołęki. Obydwaj mężczyźni byli zaskoczeni, nie stawiali oporu. Po przeprowadzonych czynnościach zostali oni osadzeni w policyjnym areszcie. Już trafili do Zakładu Karnego, gdzie młodszy z mężczyzn spędzi najbliższe 2,5 roku.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
listopad 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31  1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6  7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12  13  14 dk15  16
dk17  18 dk19  20 dk21  22  23
dk24  25 dk26  27  28  29  30
×