eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Przyszedł w odwiedziny do szpitala, ukradł telefon jednemu z pracowników

REKLAMA
zdjecie 6509
zdjecie 6509
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Podczas odwiedzin jednego z pacjentów szpitala 24-latek zainteresował się telefonem należącym do pracownika lecznicy. Korzystając z chwili nieuwagi schował telefon “za pazuchę” i myśląc, że jest niezauważony, uciekł. Był w błędzie…

Do zdarzenia miało dojść 2 czerwca na jednym z oddziałów ostrołęckiego szpitala. Telefon został skradziony pracownikowi lecznicy. Właściciel oszacował jego wartość na około 650 złotych.

Po otrzymaniu zgłoszenia w poszukiwanie sprawcy włączyli się ostrołęccy kryminalni. Funkcjonariusze podczas prowadzonych działań szybko ustalili tożsamość prawdopodobnego sprawcy tej kradzieży. Okazało się, że jest nim 24 - letni mieszkaniec Ostrołęki, który przyszedł w odwiedziny do jednego z pacjentów szpitala. Komunikat wraz z rysopisem podejrzewanego o te przestępstwo mężczyzny został przekazany do wszystkich ostrołęckich patroli. Kilka dni temu policjanci z ostrołęckiej patrolówki zauważyli na jednej z ulic Ostrołęki mężczyznę podejrzewanego o tą kradzież. 24 - latek został zatrzymany i umieszczony w radiowozie. Natomiast w stosunku do jego kolegi, który z nim przebywał i utrudniał czynności policjantów związane z zatrzymaniem policjanci zmuszeni zostali do użycia środków przymusu bezpośredniego. Ostatecznie obydwaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. 24 - latek usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do jego popełnienia, niebawem odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Utrudniający policjantom wykonywanie czynności służbowych również zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

- informuje komisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
×