eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Radny Kotowski pisze do prezydenta Kulika. Pyta o... osoby po wyrokach sądowych

REKLAMA
zdjecie 5044
REKLAMA
zdjecie 5044
Posłuchaj
Były prezydent, a obecnie miejski radny Janusz Kotowski zwrócił się do prezydenta Łukasza Kulika z dość nietypowym pytaniem. Mianowicie, postanowił się dowiedzieć, czy Kulik... będzie zatrudniał osoby po prawomocnych wyrokach sądowych.

- Proszę o udzielenie informacji, czy w związku ze zmianami kadrowymi, które dokonują się w placówkach samorządowych Miasta Ostrołęki, zamierza Pan zatrudniać lub rekomendować do zatrudnienia osoby, które zostały skazane prawomocnymi wyrokami sądowymi? - pyta w interpelacji radny Janusz Kotowski.

Nie wiadomo, czy pytanie prezydenta ma drugie dno i czy może chodzić o osobę, która już współpracuje z Urzędem Miasta. Niedawno o jedną z osób, która jest w sporze sądowym z miastem, pytał z kolei radny Grzegorz Płocha.

Łukasz Kulik na odpowiedź na interpelację ma 14 dni.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
grudzień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18  19 dk20  21
dk22  23  24  25  26  27  28
dk29  30  31  1  2  3  4
×