eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rodzinne majsterkowanie w muzeum. Dzieci i dorośli zbudują drewniane pieski!

REKLAMA
zdjecie 452
REKLAMA
zdjecie 452
Posłuchaj

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce organizuje kolejne spotkanie z cyklu „Niedziela w Muzeum”. Tym razem, 26 kwietnia, motywem przewodnim będzie praca w drewnie. Uczestnicy spotkania odwiedzą wystawę rzeźb Konstantego Chojnowskiego, a później sami spróbują swoich sił w rzemiośle.

Zajęcia poprowadzi Mariusz Garwoliński, znany jako „Gepetto - strefa majsterkowania”. Podczas spotkania zarówno dzieci, jak i dorośli będą mogli poznać narzędzia stolarskie i techniki pracy z drewnem. Głównym zadaniem będzie własnoręczne wykonanie drewnianej figurki pieska, którą będzie można zabrać do domu.

Najważniejsze informacje organizacyjne

Termin: 26 kwietnia, godz. 11:00.

Miejsce: Muzeum Kultury Kurpiowskiej.

Koszt: 15 zł od osoby.

 

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona, dlatego konieczna jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem 29 764 54 43 (wew. 43).

Ważną informacją dla zainteresowanych jest termin płatności.

Pieniędzy nie wpłaca się w dniu zajęć - opłatę należy uiścić najpóźniej do 22 kwietnia w kasie muzeum lub przelewem na konto bankowe placówki. Brak wpłaty w tym terminie powoduje anulowanie rezerwacji.

 

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Zaloguj się, by komentować

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
kwiecień 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×