W minioną sobotę, 20 czerwca, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Motylki” spotkali się na wspólnym, rodzinnym pikniku. Wydarzenie było świetną okazją, aby na chwilę zwolnić, pobyć ze sobą i po prostu dobrze się bawić w gronie najbliższych.
Podczas imprezy nie brakowało dobrej energii, rozmów i spotkań integracyjnych. Uczestnicy pikniku oraz ich rodziny spędzili czas w bardzo miłej atmosferze, korzystając z przygotowanych atrakcji. Dla wszystkich obecnych był to dzień pełen radości, który przyniósł sporo pozytywnych emocji i zostawił po sobie świetne wspomnienia.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas!


Fb OSON WTZ "Motylki" 



![„Uporczywie go nie ma”. Wzruszający hołd „Motylków” dla tragicznie zmarłego Łukasza Litewki [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/686291213_1015418454146567_4511231662433582884_n.jpg)
![Co za energia! Tak się bawi WTZ „Motylki” na Balu Radości [ZDJĘCIA, WIDEO]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/dsc03095.jpg)
![Wielkanoc i Dzień Świadomości Autyzmu w „Motylkach”. Wspólne świętowanie uczestników WTZ [ZDJĘCIA]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/projekt_bez_nazwy_-_2026-04-03t113031219.jpg)
![Kiermasz Wielkanocny u "Motylków" [ZDJĘCIA, WIDEO]](./luba//dane/pliki/zdjecia/2026/m/dsc00805.jpg)
1
8
26