eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Rodzinny piknik Warsztatów Terapii Zajęciowej „Motylki”. Wspólna zabawa i mnóstwo uśmiechu! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 4023
Fb OSON WTZ "Motylki" Fb OSON WTZ "Motylki"
REKLAMA
zdjecie 4023
Posłuchaj

W minioną sobotę, 20 czerwca, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Motylki” spotkali się na wspólnym, rodzinnym pikniku. Wydarzenie było świetną okazją, aby na chwilę zwolnić, pobyć ze sobą i po prostu dobrze się bawić w gronie najbliższych.

Podczas imprezy nie brakowało dobrej energii, rozmów i spotkań integracyjnych. Uczestnicy pikniku oraz ich rodziny spędzili czas w bardzo miłej atmosferze, korzystając z przygotowanych atrakcji. Dla wszystkich obecnych był to dzień pełen radości, który przyniósł sporo pozytywnych emocji i zostawił po sobie świetne wspomnienia.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za obecność i wspólnie spędzony czas!

Źródło: eostroleka.pl/Fb OSON WTZ "Motylki"

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29  30  1  2  3  4  5
×