Rusza Objazdowe Kino Niezależne „OKNO”
fot. sxc.hu Objazdowe Kino Niezależne dotrze wszędzie tam, gdzie będą chcieli mieszkańcy, zainteresowani niezależnym i rzetelnym przekazem o tym, co naprawdę dzieje się w naszym państwie. Oferta Kongresu Mediów Niezależnych zawierać będzie filmy i reportaże, którym nie po drodze z poprawnością polityczną prezentowaną w mainstreamowych mediach.
OKNO ma trzy cele:
- dotarcie z prawdą do najdalszych zakątków Polski,
- możliwość zaprezentowania owoców pracy dziennikarzy niezależnych od układów i władzy,
- nawiązanie ogólnopolskiej współpracy między dziennikarzami i mediami tzw. drugiego obiegu w myśl zasady: w jedności siła!
Do udziału w Objazdowym Kinie Niezależnych zaproszeni są zarówno członkowie Kongresu Mediów Niezależnych, jak i autorzy niezwiązani z Kongresem, a chcący zaprezentować swoje dzieła szerszej publiczności.
Zgłoszenia filmów i reportaży można przesyłać na adres: okno.zgloszenia@gmail.com
Zainteresowani przyjęciem w swojej miejscowości Objazdowego Kina Niezależnego proszeni są o pisanie pod adresem: okno.przyjazd@gmail.com
[źródło: ksd.media.pl]
Zobacz również
„Media III RP” w Klubie Kina Niezależnego [VIDEO, ZDJĘCIA]
Nasz wywiad z Grzegorzem Braunem: „Kościół, szkoła, strzelnica - trzy budynki, o których istnienie zadbać powinni polscy patrioci”
„Towarzysz generał idzie na wojnę” i spotkanie z Grzegorzem Braunem [VIDEO, ZDJĘCIA]
„Historia Roja” i spotkanie z Jerzym Zalewskim w Klubie Kina Niezależnego [VIDEO, ZDJĘCIA]
Ruszył Klub Kina Niezależnego: Na początek „Duchem ciosany” i „Sny stracone, sny odzyskane” [VIDEO, ZDJĘCIA]
Nasz wywiad z Jerzym Zalewskim: „Telewizji nie są potrzebni Wyklęci, nie jest potrzebny „Rój”, nie jestem potrzebny ja”
Anita Gargas otrzymała nagrodę główną SDP
Kalendarz imprez
| Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | So | Nd |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 |
30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |



1
2
22