eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Co dalej z małżeństwem Julii i Tomka? Tych słów nikt się nie spodziewał

REKLAMA
zdjecie 9539
zdjecie 9539
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA

Za nami 10. odcinek 6. sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Julia Gołębiowska z Ostrołęki i jej mąż Tomek tym razem skorzystali z porady psychologa. Nie da się ukryć, że sytuacja była napięta...

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie... po raz pierwszy. W 10. odcinku małżonkowie spotkali się z ekspertami. 

Julia wyraziła swoje obawy związane z poczuciem humoru. - Zauważyłam, że mamy różne, z różnych rzeczy się śmiejemy - powiedziała ostrołęczanka. - A druga rzecz, to wydaje mi się, że mamy różne temperamenty. 

Z kolei Tomasz... poszedł na całość. - Zobaczyłem twoje zdjęcia sprzed pięciu lat i wyglądałaś lepiej. (...) To nie chodzi o to, że ja lubię drobne, tylko po prostu zgrabne, chude dziewczyny, które nie mają nadwagi - wypalił.

- Myślisz, że będzie między nami lepiej, jak schudnę? - odpowiedziała Julia.

- Tak - stwierdził z przekonaniem jej małżonek.

Nawet obecny przy rozmowie psycholog był zaskoczony, wskazując, że "nie mówi się kobiecie takich rzeczy. - Dobrze się czuję w swoim ciele, ale mam kompleksy, a Tomek jeszcze to wyolbrzymił. Powiedział to tak, jakby mógł sobie przebierać w kobietach - mówiła z kolei Julia. 

Czy po tych słowach ich małżeństwo ma jeszcze szansę przetrwać?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×