eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Co słychać u Julii i Tomka? Polały się łzy...

REKLAMA
zdjecie 8989
zdjecie 8989
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA

Za nami kolejny odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie występuje Julia z Ostrołęki, która wyszła za Tomka. Jak im się wiedzie?

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie... po raz pierwszy. W kolejnym odcinku programu, 2 listopada, obejrzeliśmy, jak uczestnicy poznawali rodziny współmałżonków.

Julia wybrała się z Tomkiem do Ciechanowa, gdzie mieszka jej tata. Była to okazja do rodzinnego spędzenia wolnego czasu. Pan Radosław, tata Julii, przyznał, że dobrze rozmawiało mu się z Tomkiem niemal przez całą noc. Ale u głównej bohaterki programu pojawiły się wątpliwości...

- Tomka bym nie chciała w żaden sposób zranić, ale nie chcę nic robić wbrew sobie. Jestem w kropce, nie wiem co robić - powiedziała ze łzami w oczach, przyznając przy tym, że jej mąż to fantastyczny człowiek, lecz nieswojo czuje się w chwilach bliskości, jaką próbuje okazywać jej Tomek.

Na koniec odcinka dowiedzieliśmy się, że Julia przyjechała w końcu do Tomka do jego mieszkania w Łodzi. Jak potoczą się dalej ich losy? Zobaczymy za tydzień...


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×