eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Tomek chciałby bliskości. Julia z Ostrołęki "ma dystans"

REKLAMA
zdjecie 9926
zdjecie 9926
Fot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVNFot. Ślub od Pierwszego Wejrzenia/TVN
REKLAMA
zdjecie 9926

W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zobaczyliśmy dalsze losy Julii z Ostrołęki i jej męża Tomka. W rozmowach pojawiły się naprawdę poważne tematy, ale czy zwiastuje to szczęśliwe zakończenie?

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie... po raz pierwszy. Po przysiędze małżeńskiej i weselu, przyszedł czas na podróż poślubną. We wtorek 26 października obejrzeliśmy kolejny odcinek programu, w którym zobaczyliśmy, jak podróże dobiegają końca.

- W dalszym ciągu mam do Tomka dystans. Widzę, że on próbuje mnie objąć, chciałby tej pierwszej bliskości, natomiast ja jestem zdystansowana - mówiła Julia na zakończenie ich podróży poślubnej.

Ostrołęczanka zapytała też swojego męża o jego ulubiony typ kobiety - opisał... przeciwieństwo Julii. Czy to nie było faux pas? Czas pokaże...

"Coś ci się pojawiło w głowie, gdzie byś chciał ewentualnie zamieszkać?" - zapytała później Julia. Zaprezentowała Tomkowi trzy opcje: Ciechanów, Warszawa, Łódź.

- Prędzej byś mnie na Ciechanów namówiła, niż na Warszawę. Nie lubię Warszawy - stwierdził Tomek. Ale stwierdził, że dla żony... mógłby zamieszkać w stolicy.


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×