eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomek poznają się w podróży [WIDEO]

REKLAMA
zdjecie 8989
zdjecie 8989
fot. TVN/Ślub od pierwszego wejrzeniafot. TVN/Ślub od pierwszego wejrzenia
REKLAMA

Ostrołęczanka Julia, która bierze udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" w telewizji TVN poznaje męża, którego pierwszy raz widziała podczas... ślubu. Doskonałą okazją do tego okazała się gra planszowa, którą Tomek zaproponował podczas podróży poślubnej.

Julia Gołębiowska z Ostrołęki to jedna z uczestniczek nowej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci sparowali ją z Tomkiem, a para pobrała się w malowniczej scenerii, widząc się na ślubie... po raz pierwszy. Po przysiędze małżeńskiej i weselu, przyszedł czas na podróż poślubną.

19 października w telewizji TVN poznaliśmy kolejne losy świeżo upieczonego małżeństwa.

Ostrołęczanka przed kamerami podsumowała pierwsze dni podróży poślubnej. Jak stwierdziła, spała z Tomkiem w jednym łóżku, bo są w końcu małżeństwem, ale starała się dystansować, gdyż nie jest jeszcze gotowa na bliskość. Przyznała z kolei, że jej mąż "chciałby się przytulić".

Julia stwierdziła, że "Tomek jest bardzo uczuciowy". Jako pomysł na spędzanie wolnego czasu wybrali grę, w której mieli okazję zadawać sobie pytania i lepiej się poznawać. Tomek okazał się gadułą, więc Julia stwierdziła, że coraz częściej... "walczy o głos".

- Jesteśmy małżeństwem, ale z mojej strony to bardziej relacja kumpelska - stwierdziła Julia, podkreślając, że ma inne poczucie humoru od swojego małżonka.


"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program będący swoistym eksperymentem społecznym - pary dobierają eksperci, a nowożeńcy poznają się dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, tuż przed ceremonią. Po ślubie mają miesiąc i po tym czasie decydują, czy chcą budować wspólną przyszłość, czy wybierają rozwód. O ślubie Julii i Tomka przeczytacie tutaj.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  31  1  2
×