2011-11-16T10:19:12+01:00 eOstroleka.pl
Polska,

Solidarni 2010 do celebrytów: „Przeproście uczestników Marszu Niepodległości”

REKLAMA
zdjecie 2911
fot. eOstroleka.pl fot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Stowarzyszenie Solidarni 2010 wystosowało list otwarty do celebrytów, którzy poparli w spotach promujących zaproszenie lewackich bojówek z Niemiec. Solidarni domagają się publicznych przeprosin uczestników Marszu Niepodległości,  a szczególnie tych, którzy zostali pobici przez lewackie bojówki.

List otwarty do

Borysa Szyca, Tomasza Karolaka, Cezarego Harasimowicza, Jacka Poniedziałka, Renaty Dancewicz, Małgorzaty Braunek, Romy Gąsiorowskiej, Grażyny Wolszczak, Aleksandry Szwed, Mateusza Damięckiego, Soni Bohosiewicz, Wojciecha Pszoniaka, Katarzyny Nosowskiej, Antoniego Pawlickiego, Maxa Cegielskiego


My, członkowie Stowarzyszenia Solidarni 2010, jesteśmy zbulwersowani faktem, że w spotach promujących inicjatywę zaproszenia do naszego kraju członków lewackich bojówek z Niemiec (m.in. członków niemieckiej Antify) poparli Państwo tych, których zadaniem - jak się okazuje - było bicie Polaków świętujących Dzień Niepodległości.

Nie wystarczą już teraz tłumaczenia, że odcinają się Państwo od aktów przemocy, jakie miały miejsce ze strony niemieckich bandytów, którzy uzbrojeni m.in. w gaz łzawiący, pałki oraz kastety, przyjechali do Polski „walczyć z faszystami” (takie narzędzia znalazła policja w siedzibie „Krytyki Politycznej” - jednego z organizatorów „Kolorowej Niepodległej”). Nie przyjmujemy tłumaczeń, że nie wiedzieli Państwo, co robią i kogo popierają; informacje na temat udziału niemieckiej Antify w rozbijaniu Marszu Niepodległości znane były już na kilka tygodni przed 11 listopada. W wielu miejscach publikowane były informacje, kto i w jakim celu zaprasza Niemców do Polski w dniu Narodowej Dumy i Radości.

Domagamy się od Państwa publicznych przeprosin uczestników Marszu Niepodległości, a szczególnie tych, którzy zostali pobici (na co są dowody) przez lewackie bojówki. W przeciwnym razie pozostaną Państwo dla nas twarzami haniebnej inicjatywy rozbijania Marszu Niepodległości przy pomocy polskich i niemieckich „zadymiarzy”.

Ogłosimy bojkot wszelkich inicjatyw kulturalnych i marketingowych/reklamowych, w jakich biorą Państwo udział. Nie chcemy bowiem wspierać ludzi, którzy popierają działania godzące w naszą godność, godność Polaków. Do bojkotu będziemy zachęcać wszystkie znane nam organizacje obywatelskie i ich członków/sympatyków.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Solidarni 2010

Jacek Kazimierski
Beata Sławińska[źródło: Solidarni2010.pl]

REKLAMA
Kalendarz imprez
sierpień 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22  23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×