eOstroleka.pl
Ostrołęka, NA SYGNALE

Strażacy z Ostrołęki i powiatu mieli co robić! Pożary, wypadek i fałszywe alarmy

REKLAMA
zdjecie 5810
zdjecie 5810
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Pożary, wypadek i fałszywe alarmy. Minionej doby strażacy z naszego regionu mieli co robić. Zgłoszono sześć różnego rodzaju interwencji.

We wtorek, 7 maja na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego doszło do sześciu zdarzeń wymagających interwencji jednostek strażackich. Trzy zdarzenia dotyczyły pożarów, dwa zakwalifikowano jako alarmy fałszywe, był też jeden wypadek drogowy, po którym konieczne było uprzątnięcie jezdni ze stwarzającej zagrożenie plamy oleju.

Pożary odnotowano w miejscowościach Łyse, Zalas i Łączki. Zgłoszenie z Łysych dotyczyło pożaru kartonów znajdujących się przed sklepem przy ulicy Sienkiewicza. W Łączkach gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym, zaś w miejscowości Zalas doszło do pożaru na terenie tamtejszego kompleksu leśnego.

W godzinach popołudniowych przy ulicy 11 Listopada w Ostrołęce doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Z uszkodzonych aut wyciekły na jezdnię płyny eksploatacyjne. Zagrożenie z tym związane usuwali strażacy z JRG PSP Ostrołęka.

Minionej doby odnotowano dwa fałszywe alarmy. Jeden z nich pochodził z instalacji przeciwpożarowej funkcjonującej w Galerii Bursztynowej w centrum Ostrołęki.

Łącznie w działania gaśnicze i ratunkowe zaangażowanych było wczoraj kilkanaście zastępów zawodowej i ochotniczej straży pożarnej.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
 17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26  27  28  29  30
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×