eOstroleka.pl
Kościół i społeczeństwo,

Strefa dla rodziców z dziećmi w ostrołęckim kościele. To absolutna nowość

REKLAMA
zdjecie 4512
zdjecie 4512
fot. parafia św. Franciszkafot. parafia św. Franciszka
REKLAMA

Parafia św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce poinformowała o utworzeniu strefy dla rodziców z małymi dziećmi. Nowa przestrzeń ma na celu ułatwienie udziału we Mszy Świętej rodzinom z maluchami i zapewnienie im komfortu.

Strefa będzie wyposażona będzie w taki sposób, aby rodzice mogli w spokoju nakarmić i przewinąć swoje pociechy, a także uspokoić je w razie potrzeby. Inicjatywa ta ma na celu stworzenie przyjaznej atmosfery dla wszystkich wiernych, niezależnie od wieku ich dzieci. Parafia zachęca również do przekazywania zabawek i innych przedmiotów, które mogłyby się przydać w strefie. Dary można składać w zakrystii.

- Jesteśmy w trakcje przygotowywania miejsca w naszym kościele dla rodziców z małymi dziećmi uczestniczących we Mszy Świętej. Miejsce gdzie będzie można przewinąć dziecko, nakarmić, uspokoić czy też pobawić się zabawkami. Jeśli ktoś posiada jakieś zabawki czy inne przedmioty niezbędne do dziecięcych zabaw można je dostarczyć do zakrystii. Serdecznie dziękujemy - poinformowała ostrołęcka parafia.

Nowa strefa dla rodziców z dziećmi to kolejny przykład zaangażowania parafii św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce w tworzenie przyjaznej i otwartej społeczności.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
sierpień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30  31 dk1 dk2 dk3
 4  5 dk6 dk7 dk8 dk9 dk10
 11 dk12  13  14 dk15 dk16 dk17
 18  19  20 dk21 dk22 dk23 dk24
 25  26  27  28 dk29 dk30 dk31
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×