eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Święto Chleba nad Rozogą. Twórcy najsmaczniejszych wypieków nagrodzeni [WIDEO, ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 2143
REKLAMA

W Łęgu Starościńskim-Walery, w niedzielę 3 września odbył się piknik połączony z konkursem na najsmaczniejszy chleb. Autorzy najlepszych wypieków zostali nagrodzeni.

Piknik “Święto Chleba nad Rozogą” spotkał się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Łęgu Starościńskiego jak i całej gminy Lelis. Wzięło w nim udział także wielu przyjezdnych z nieco dalszych okolic.

Program pikniku obfitował w atrakcje, z których chętnie korzystali najmłodsi uczestnicy. Dmuchana zjeżdżalnia jak zawsze cieszyła się ogromną popularnością. Równie duże zainteresowanie miały konkursy i zabawy z animatorami.

Głównym punktem pikniku był konkurs na najsmaczniejszy chleb. Uczestnicy przygotowali ciekawe wariacje tego tradycyjnego wypieku. Jurorzy mieli ogromny problem z wybraniem tych najlepszych.

Organizatorzy pikniku zadbali też o część artystyczną. Publiczność bawiły m.in. Kapela od Kurpsi, Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona, Orkiestra Kurpiowska CK–BiS z Lelisa, Kółko Rolnicze Zręczne Ręce z Łęgu Przedmiejskiego, Ryszard Kruczyk.

Na zakończenie imprezy zaplanowano zabawę taneczną pod chmurką.

Materiał filmowy 1 :

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×