eOstroleka.pl
Region,

To była profesjonalna plantacja narkotyków. Ich wartość oszacowano na 350 tysięcy złotych! [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. KPP w mŁawiefot. KPP w mŁawie
REKLAMA
zdjecie 9930
5,5 kilograma marihuany oraz profesjonalnie przygotowana plantacja konopi indyjskich – wszystko o czarnorynkowej wartości około 350 tysięcy złotych, znaleziono w na strychu prywatnego domu. Do sprawy zatrzymano młodego mężczyznę.

Mławscy kryminalni, realizując czynności w prowadzonym wraz z prokuraturą śledztwie, na terenie gminy Regimin, w prywatnym budynku mieszkalnym ujawnili profesjonalną plantację konopi indyjskich oraz 5,5 kg gotowego do sprzedaży suszu.

Uprawa prowadzona była na strychu budynku. Rośliny hodowano w specjalnych namiotach, wyposażonych w profesjonalne lampy oraz system wentylacji. Policjanci zabezpieczyli także urządzenia służące do porcjowania narkotyków. Akcja mławskich kryminalnych przeprowadzona została pod koniec ubiegłego tygodnia. Zatrzymany przez policjantów, podejrzany 28-latek, decyzją Sądu Rejonowego w Mławie został aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

REKLAMA
zdjecie 9930

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13
 14  15 dk16  17 dk18 dk19 dk20
 21  22  23 dk24  25 dk26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×