zdjecie 1647
zdjecie 1647
2020-12-31T16:59:00+01:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

TOP 10 artykułów eOstrołęki. O tym najchętniej czytaliście w 2020 roku

REKLAMA
REKLAMA
2
0
7

Kończy się 2020 rok - czas na jego podsumowanie. Zobaczcie TOP 10 najpopularniejszych artykułów portalu eOstroleka.pl w mijającym roku.

TOP 10 najpopularniejszych artykułów eOstroleka.pl w 2020 roku:

10. Wiceprezydent Ostrołęki prezentuje kulinarny talent. "Zrobiłem śniadanko"

(Wtedy jeszcze) wiceprezydent Ostrołęki Maciej Kleczkowski to człowiek wielu talentów. Do pisania wierszy, rapowania i sprawnego przeprowadzania transmisji na żywo, dorzucił także talent kulinarny. To śniadanko przeszło do historii! I znalazło się także na 10. miejscu najpopularniejszych tekstów eOstrołęki w 2020 roku...

9. "Mamy tu taką jedną mendę, która napierdziela na elektrownię". O kim mówił poseł Czartoryski?

Podczas wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Ostrołęce padły zaskakujące słowa. Krótką pogawędkę premier uciął sobie z posłem Arkadiuszem Czartoryskim. Parlamentarzysta przekazał szefowi rządu, że "mamy tu taką jedną mendę, która napierdziela na elektrownię". Ta wypowiedź rozeszła się później na cały kraj i była wielokrotnie cytowana.

8. "Kogo obchodzi ta śmierć?". Poruszający materiał z Ostrołęki o śmierci 19-letniego Łukasza [WIDEO]

W Magazynie Ekspresu Reporterów wyemitowano poruszający materiał Pawła Kaźmierczaka "Kogo obchodzi ta śmierć?" o tajemniczej śmierci 19-letniego Łukasza, do której doszło trzy lata temu na osiedlu Centrum w Ostrołęce. Rodzina Łukasza wierzy, że uda się ustalić nowe fakty w tej sprawie.

7. Tragedia w Nowej Wsi pod Ostrołęką. Nie żyje starsze małżeństwo

Do śmierci seniorów doszło w krótkich odstępach czasu. Świadkami zgonu starszego mężczyzny byli pracownicy opieki społecznej. Okoliczności tej rodzinnej tragedii wyjaśniali funkcjonariusze ostrołęckiej policji.

6. To już pewne! Wykryto przypadek koronawirusa w powiecie ostrołęckim!

Koronawirus dotarł do naszego regionu 19 marca. Potwierdzono przypadek osoby chorej na COVID-19 w powiecie ostrołęckim. Pierwszą zakażoną osobą była młoda mieszkanka gminy Rzekuń. Kto by wówczas pomyślał, że sytuacja tak sę rozwinie...

5. Znamy bilans ofiar wypadku z udziałem wojska pod Goworowem [NOWE FAKTY, WIDEO, ZDJĘCIA]

25 żołnierzy i troje cywilów – to ostateczny bilans ofiar wypadku z udziałem konwoju wojskowego, do którego doszło w kwietniu w miejscowości Ponikiew Duża na DK-60. Akcja ratunkowa trwała kilka godzin, w działaniach uczestniczyły śmigłowce LPR.

4. Koszmarny wypadek przy granicy powiatu. Auto pękło na pół, zginął kierowca [ZDJĘCIA]

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w styczniu na drodze krajowej nr 53 na wysokości Wolkowych. Samochód osobowy z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Siła uderzenia była tak ogromna, że auto pękło na pół. Młody kierowca pojazdu zginął na miejscu, do szpitala trafiła pasażerka.

3. Ruszył remont remizy w Borawem [ZDJĘCIA]

We wrześniu ekipa remontowa rozpoczęła prace związane z modernizacją budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Borawem. Wzbudziło to spore zainteresowanie! Właśnie ten artykuł nieoczekiwanie wskakuje na podium naszego podsumowania.

2. Aktualne informacje z Ostrołęki i regionu dotyczące koronawirusa. RAPORT ON-LINE

Na początku epidemii koronawirusa najnowsze informacje z regionu przedstawialiśmy w formie codziennie aktualizowanego raportu. Zyskał on ogromną popularność, dzięki czemu wskakuje na drugie miejsce w TOP 10.

1. Uwaga rodzice! Od poniedziałku uczniowie wracają do szkół

Uczniowie ostrołęckich szkół podstawowych, klas IV-VIII od poniedziałku 30 listopada 2020 r. wrócili do szkół. Nauczanie stacjonarne dotyczyło jedynie zajęć wychowania fizycznego w klasach sportowych. Nasza zapowiedź powrotu na zajęcia WF odbiła się szerokim echem - nie tylko w Ostrołęce. Kilkaset tysięcy odsłon oznacza, że czytała o tym... cała Polska!


Dziękujemy, że byliście z nami w 2020 roku. Zapraszamy w 2021!

REKLAMA
zdjecie 1647

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31 dk1 dk2 dk3 dk4 dk5
dk6 dk7 dk8 dk9 dk10 dk11 dk12
dk13 dk14 dk15 dk16 dk17 dk18 dk19
dk20 dk21 dk22 dk23 dk24 dk25 dk26
dk27 dk28 dk29 dk30  1  2  3
×