2017-09-03T10:04:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Tragedia na drodze pod Ostrołęką. Nie żyją dwie młode osoby, dwie zostały ciężko ranne [AKTUALIZACJA]

REKLAMA
Zdjęcie głównefot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
3
7
26

Tragiczny w skutkach wypadek drogowy pod Ostrołęką. W miejscowości Łęg Przedmiejski w wyniku uderzenia „osobówki” w betonowy słup energetyczny śmierć na miejscu poniosły dwie młode osoby. Poważnych obrażeń doznały dwie inne osoby podróżujące autem.

Do wypadku doszło dziś nad ranem w miejscowości Łęg Przedmiejski (gmina Lelis). Według naszych informacji, kierujący autem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad autem, wpadł w poślizg i z ogromnym impetem uderzył w betonowy słup energetyczny. W pojeździe podróżowały cztery młode osoby. Niestety w wyniku wypadku dwoje z nich poniosło śmierć na miejscu. Dwie inne osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala.

W akcji ratunkowej na miejscu wypadku uczestniczyły cztery zastępy strażackie z Ostrołęki, Lelisa i Łęgu Przedmiejskiego.

Dokładne okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają funkcjonariusze ostrołęckiej policji. Wkrótce więcej informacji na ten temat.

AKTUALIZACJA: Mamy oficjalny komunikat ostrołęckiej policji dotyczący wypadku. Za kierownicą auta siedział najprawdopodobniej 22-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosło młode małżeństwo. Do szpitala trafił 22-latek oraz 29-letni mieszkaniec Ostrołęki.

- Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący oplem jadąc od strony Ostrołęki w kierunku Lelisa, na łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, następnie uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, odbił się od niego i z ogromnym impetem uderzył w żelbetowy słup ścinając go u podstawy. Auto rozpadło się na dwie części z czego jedna zatrzymała się na środku jezdni wpadła na kolejne ogrodzenie zatrzymując się na prywatnej posesji. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosło dwoje pasażerów w wieku 35 i 36 lat. Za kierownicą auta siedział najprawdopodobniej 22-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. On 29-letni pasażer z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Od 22-letniego mężczyzny pobrano próbkę krwi w celu ustalenia stanu trzeźwości. Czynności na miejscu wypadku mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności prowadzili policjanci z kilku wydziałów Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Działania prowadzone były pod nadzorem prokuratury – powiedział nam asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
maj 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  1  2
dk3  4  5 dk6  7  8  9
 10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×