eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Tragiczny w skutkach wypadek w Ostrołęce. Nie żyje 22-latek potrącony na przejściu dla pieszych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 994
fot. KMP w Ostrołęcefot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA

Dziś w nocy na ulicy Witosa w Ostrołęce doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje młody mężczyzna potrącony na oznakowanym przejściu dla pieszych. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Według policyjnych ustaleń, do wypadku doszło przed północą w nocy z piątku na sobotę na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ulicy Witosa. Pod kołami nieznanego pojazdu śmierć 22-letni mężczyzna przechodzący przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy potrąconej osobie. W wyniku odniesionych obrażeń potrącony pieszy zginał na miejscu. To młody mieszkaniec Ostrołęki.

Po wypadku, działania policjantów z Ostrołęki przebiegały dwutorowo. funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności na miejscu wypadku, zbierali ślady, wykonywali oględziny miejsca zdarzenia szkic oraz zdjęcia. W tym samym czasie policjanci wydziału kryminalnego rozpoczęli poszukiwania podejrzanego o spowodowanie wypadku. Funkcjonariusze badali każdy szczegół i weryfikowali każdy napływający sygnał. Ich działania pozwoliły na ustalenie marki pojazdu, który brał udział w wypadku. Policjanci odnaleźli samochód, który został ukryty w lesie.
- informuje podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dziś rano zatrzymano 44-letniego mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku. To również mieszkaniec Ostrołęki. Ukrywał się on na jednej z budów. Został przewieziony do ostrołęckiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Dalsze czynności pod nadzorem prokuratury prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo śledczego. Trwa ustalanie przebiegu zdarzenia.

Ostrołęka,wypadek,śmiertelny wypadek,potrącenie

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
 22 dk23 dk24 dk25  26 dk27 dk28
 29 dk30 dk31  1  2  3  4
×