2017-09-07T09:00:00+02:00 eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Trwa śledztwo w sprawie tragicznego wypadku w Łęgu Przedmiejskim (nowe fakty)

REKLAMA
fot. KM PSP Ostrołęka
REKLAMA
0
0
0

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce wszczęła śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 3 września w Łęgu Przedmiejskim. Kierowca auta, które brało udział w wypadku, znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej. W makabrycznym zdarzeniu zginęły dwie osoby.

Do wypadku doszło 3 września w Łęgu Przedmiejskim. Śmierć na miejscu poniosły dwie osoby - pasażerowie osobowego opla, który w wyniku wypadku rozpadł się na dwie części.

- 4 września 2017r. Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce wszczęła śledztwo w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 3 września 2017r. w miejscowości Łęg Przedmiejski gm. Lelis. W trakcie zdarzenia, kierujący pojazdem marki Opel nr rej. […] Krzysztof K., prowadził pojazd z nadmierną prędkością i będąc na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w betonowe ogrodzenie posesji oraz żelbetonowy słup trakcji elektrycznej, łamiąc go u podstawy oraz w drzewo, w wyniku czego pasażerowie Daniel S. i Ewa S. doznali ciężkich obrażeń ciała skutkujących zgonem na miejscu zdarzenia, a pasażer Marcin P. doznał obrażeń ciała w postaci złamania śródręcza dłoni, tj. o czyn z art. 177 § 1 i § 2 kk - informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Jak się okazuje, prokuratorzy wciąż czekają na wyniki badań i opinie lekarskie dotyczące kierowcy auta, które brało udział w tym strasznym wypadku.

- W toku śledztwa wykonano wstępne czynności procesowe w postaci oględzin miejsca zdarzenia, przeprowadzono badania sekcyjne Daniela S. i Ewy S. Obecnie Prokuratura oczekuje na opinię sądowo-lekarską dotyczącą rodzaju odniesionych przez Marcina P. obrażeń ciała oraz na wyniki badania na zawartość alkoholu we krwi kierującego pojazdem Krzysztofa K. oraz trwają przesłuchania świadków. Z uwagi na stan zdrowia Krzysztofa K., który znajduje się w stanie śpiączki farmakologicznej i przebywa w szpitalu w Ostrołęce, nie można wykonać czynności procesowych z jego udziałem - czytamy w komunikacie.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również
Kalnedarz imprez
wrzesień 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  1  2  3  4
Dzisiaj:
Kino JANTAR