eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Uczniowie z Pasiek na wycieczce w Planetarium [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 5513
fot. UG w Goworowiefot. UG w Goworowie
REKLAMA
zdjecie 5513
42 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Pasiekach wzięło udział w wycieczce do Planetarium w Olsztynie.

Wycieczka do Planetarium odbyła się w miniony czwartek, 6 października. Wzięło w niej udział 42 uczniów podstawówki z Pasiek w tym także 6 ubiegłorocznych absolwentów. Wycieczkę zorganizowały: Urszula  Napiórkowska  i Monika Długołęcka.

Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie. Następnie cała grupa udała się do Planetarium na projekcję dydaktyczną - Spacer po Kosmosie. Kolejny przystanek na trasie wycieczki to park rozrywki Bartbo.

Mimo, że pogoda tego dnia spłatała figla i nie udało się skorzystać ze wszystkich zaplanowanych atrakcji, to jednak na dobrą zabawę uczestnicy nie narzekali. Chłopcy rozgrywali turnieje na symulatorach gier, dziewczynki uczestniczyły w warsztatach techniczno-plastycznych. Wykonywały ozdoby z makaronu oraz własnoręcznie ozdabiały torby. Po zakończonych atrakcjach wszyscy posilili się pieczoną kiełbaską przygotowaną prze organizatorów.

Kalendarz imprez
luty 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22
dk23 dk24 dk25 dk26  27 dk28  1
×