2018-12-28T16:39:52+01:00 eOstroleka.pl 10 0 1 0
Powiat ostrołecki,

Uczniowie ZSP w Kadzidle zrobili krok w zawodową przyszłość [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. Starostwo Powiatowe w Ostrołęce
REKLAMA
0
1
1
Najlepszy komentarz
~ZARABIANIE BTC, 19:19 29-12-2018,   -
Cześć, Chciałbym Tobie Polecić Strone w Której Wydobywa Się Bitcoiny
www.cpuwin.com/bitcoin-mining/ref/357167
Zakładamy Portfel auth.bitbay.net Lub www.blockchain.com  Żebyśmy Mogli Wypłacać Zarobione Środki Wszystko Jest Za Darmo.
Rejestrujemy się https://www.cpuwin.com/bitcoin-mining/ref/357167 Loguj...
odpowiedz   •   oceń :  
W ramach projektu „Europejski krok w zawodową przyszłość” - Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego, realizowanego ze środków PO WER Programu Erasmus+ młodzież Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle przebywała w listopadzie i na początku grudnia na południu Hiszpanii na stażach zawodowych.

Hiszpański partner „Europroyectos” przygotował miejsca praktyk  dla uczniów technikum, kształcącego w zawodzie technik technologii żywności w cukierniach i piekarniach na terenie Malagi. W ciągu czterech tygodni uczniowie nabyli umiejętności związane z procesami produkcyjnymi. Zapoznali się z produkowanym asortymentem,  obsługą poszczególnych maszyn,  rodzajem surowców wykorzystywanych w zakładach,  recepturami i etapami produkcji poszczególnych wyrobów charakterystycznych dla rejonu Andaluzji,  magazynowaniem surowców, produktów, jak również wyrobów gotowych.

W tym samym czasie uczniowie technikum kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu odbywali staż w gospodarstwie Viveros w miejscowości sąsiadującej z Malagą. Tam uczyli się analizowania profili gleb oraz ich właściwości fizycznych, chemicznych  i biologicznych wykorzystywanych dla poszczególnych gatunków roślin,  konserwowania urządzeń wodno - melioracyjnych, jak również doprowadzania ich do upraw,   rozpoznawania nasion i roślin typowo śródziemnomorskich,  rozróżniania chwastów i sposobów ich likwidowania, odpowiedniego nawożenia i ustalania dawki nawozu dla poszczególnych upraw.

Oprócz umiejętności zawodowych, uczestnicy projektu integrowali się z hiszpańskim środowiskiem i kulturą, doskonalili swoje umiejętności interpersonalne oraz podwyższali praktyczną znajomość języków angielskiego i hiszpańskiego. Podczas miesiąca spędzonego  w Maladze uczniowie ZSP w Kadzidle poznawali miasto, jego zabytki, zwiedzali muzea oraz zaznajamiali się z rytmem życia Hiszpanów.

W ramach projektu młodzież zwiedziła też Cordobę i Granadę, podziwiała historyczne budowle oraz różnorodną kulturę.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~ZARABIANIE BTC, 19:19 29-12-2018,   -
Cześć, Chciałbym Tobie Polecić Strone w Której Wydobywa Się Bitcoiny
www.cpuwin.com/bitcoin-mining/ref/357167
Zakładamy Portfel auth.bitbay.net Lub www.blockchain.com  Żebyśmy Mogli Wypłacać Zarobione Środki Wszystko Jest Za Darmo.
Rejestrujemy się https://www.cpuwin.com/bitcoin-mining/ref/357167 Logujemy Się Potem w Lewym Górnym Rogu Naciskamy Start Mining i Czekamy Aż Serwer Się Załaduję i Już Zarabiamy Automatycznie Bitcoin Jak Wyskakują Reklamy To w Środku Reklamy Będzie Czerwony Krzyżyk Najeżdżamy Na Niego On Nam Ucieknie To Dalej Najeżdżamy Aż Przestanie Najeżdżać i Wtedy Klikamy Na Krzyżyk i Reklamy Nie Ma Potem Co 5 min Naciskamy Na Dysketke Żeby Zapisywać Zebrane Pieniądze Powodzenia
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
styczeń 2020
PnWtŚrCzPtSoNd
 30  31  1  2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
 27 28 29 30 31  1  2