eOstroleka.pl
Region,

Ukrainka zatrzymana w Rydzewie. Jechała za szybko, a do tego... blisko 3,2 promila

REKLAMA
zdjecie 5375
zdjecie 5375
REKLAMA
zdjecie 5375

Na drodze z Ostrołęki do Łomży, dokładniej - w Rydzewie, policjanci zatrzymali wczoraj do kontroli auto, które prowadziła 35-letnia obywatelka Ukrainy. Nie dość, że przekroczyła ona prędkość, to jeszcze... miała blisko 3,2 promila alkoholu w organizmie.

Wczoraj policjanci z łomżyńskiej drogówki pełnili służbę w nieoznakowanym radiowozie na drodze krajowej 61. Po godzinie 15.00 w Rydzewie zatrzymali do kontroli drogowej audi, którego kierująca przekroczyła dopuszczalną prędkość.

Już chwilę później, okazało się, że to nie jedyny występek 35-latki. Badanie stanu trzeźwości wykazało bowiem, że obywatelka Ukrainy miała blisko 3,2 promila alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Zostało jej też zatrzymane prawo jazdy. Teraz nieodpowiedzialnym zachowaniem 35-latki zajmie się sąd

- informuje policja.

Policjanci apelują o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
wrzesień 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1  2 dk3 dk4  5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
 15 dk16 dk17 dk18  19  20 dk21
 22  23 dk24  25 dk26  27  28
dk29  30  1  2  3  4  5
×