2021-12-11T08:00:00+01:00 eOstroleka.pl
Region,

Usługi wiertnicze z Torunia klasy światowej!

REKLAMA
REKLAMA

Usługi wiertnicze oferowane przez Ośrodek Geologiczno-Wiertniczy i Ochrony Środowiska Geofizyki w Toruniu to gwarancja dobrze wykonanego zadania.

Wieloletnie doświadczenie gwarancją skutecznego działania

Ośrodek Geologiczno-Wiertniczy i Ochrony Środowiska Geofizyki Toruń  w ramach usług wiertniczych proponuje klientom różne działania. Do grona odbiorców ich oferty należą firmy z działów takich, jak: budownictwo gospodarka komunalna, przedsiębiorstwa energetyczne oraz przemysł wydobywczy.

Przygotowanie studni wraz z całą otoczką nie jest sprawą najłatwiejszą. Trzeba włożyć wiele wysiłku w to, by usługi wiertnicze były wykonane profesjonalnie. Zanim więc rozpocznie się wiercenie, następuje projektowanie otworów i wykonywanie projektów. Dotyczy to zarówno wiercenia dla geotermii, jak i działań hydrogeologicznych. W ramach działań na tych ostatnich możliwe jest wykonywanie otworów odwadniających i obserwacyjnych studni.

W ramach oferowanych przez siebie usług Ośrodek Geologiczno-Wiertniczy i Ochrony Środowiska Geofizyki Toruń oferuje również wiercenia badawcze. Wtedy wykonuje się otwory pełnordzeniowe o odpowiedniej średnicy na złożu. W skład działań, które prowadzone są w takim miejscu, jest pobranie prób NNS oraz między innymi likwidacja miejsc, w których szukano złóż. 

Usługi wiertnicze dla przemysłu i nie tylko

Ośrodek Geologiczno-Wiertniczy i Ochrony Środowiska Geofizyki Toruń oferuje nie tylko usługi wiertnicze. Zakres prac, którymi zajmują się pracownicy z Torunia obejmuje takie zadania, jak: akwizycja i przetwarzanie danych sejsmicznych, pomiary w otworach i perforacje, sejsmika otworowa oraz szeroko pojęte usługi geologiczno-wiertnicze.

Dość ciekawym elementem działalności firmy są wiercenia sozologiczne. Służą one między innymi do wykonywania otworów obserwacyjnych dla potrzeb monitoringu zanieczyszczeń wód. 

Dlaczego warto postawić na Ośrodek Geologiczno-Wiertniczy i Ochrony Środowiska Geofizyki w Toruniu?

Przede wszystkim to firma, która tematem studni zajmuje się od wielu lat. Teraz - w momencie, gdy zielona energia jest w cenie i w nowych ogłoszeniach można zobaczyć, że zainteresowanie tematem jest bardzo duże - firma oferuje także usługi dla firm zajmujących się morskimi farmami wiatrowymi. Wrażenie robi również portfolio firmy z Torunia. Współpraca w zakresie kopania studni dla takich podmiotów, jak KGHM, PGE czy PAK robi wrażenie. Okazuje się, że nie tylko Warszawa może być miejscem, w którym rozwija się biznes. Warto zwrócić również na urządzenia, jakimi dysponuje Ośrodek Geologiczno-Wiertniczy i Ochrony Środowiska Geofizyki w Toruniu. Zakres wiercenia jednego z nich wynosi prawie 500 metrów. To bezsprzecznie robi wrażenie.

Materiał zewnętrzny.

REKLAMA
Zobacz również
Kalendarz imprez
styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoNd
 27  28  29  30  31 dk1 dk2
dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8 dk9
dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15 dk16
dk17 dk18 dk19 dk20 dk21 dk22 dk23
dk24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29 dk30
dk31  1  2  3  4  5  6
×