eOstroleka.pl
Ostrołęka,

V edycja konkursu literackiego dla przedszkolaków rozstrzygnięta [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 8667
zdjecie 8667
fot. eOstrołęka.plfot. eOstrołęka.pl
REKLAMA

Nie lada talentem poetyckim wykazać się musiały przedszkolaki biorące udział w piątej edycji konkursu literackiego „Gdy się wkoło rozglądamy, światy ciekawy odkrywamy”. Zadaniem uczestników było stworzenie wraz z rodzicami wiersza nawiązującego do tematyki konkursu.

We wtorek, 4 kwietnia w Przedszkolu Miejskim nr 16, które było organizatorem konkursu odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród. Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszonymi pracami konkursowymi, jury stwierdziło, że każdy z autorów wykazał się odpowiednio wysokim kunsztem poetyckim, dlatego też wszystkim przyznano równorzędne, pierwsze nagrody.

Wręczenia dyplomów oraz upominków dokonali wspólnie – przedstawiciele samorządu Ostrołęki z przewodniczącym Jerzym Grabowskim i wiceprezydentem Grzegorzem Płochą na czele oraz dyrektor szkoły. Wszystkie zgłoszone do konkursu wiersze zostały wydane w formie tomiku poezji, którego wydruk możliwy był dzięki finansowemu wsparciu przewodniczącego Rady Miasta.

Spotkanie podsumowujące konkurs uatrakcyjniła zabawa z ciekawymi doświadczeniami i zadaniami przygotowanymi przez instytucje zaprzyjaźnione z miejską „szesnastką”. Dzieci miały m.in. możliwość wykonania pysznej lemoniady z sokiem owocowym i suchym lodem, budowały zamki ze specjalnego piasku, programowały roboty oraz produkowały prąd.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z podsumowania V edycji Międzyprzedszkolnego Konkursu Literackiego w PM nr 16.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
kwiecień 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
dk29  30  1  2  3  4  5
×