eOstroleka.pl
Powiat ostrołecki,

Wesele Kurpiowskie 2015: Skaldowie w niezapomnianych hitach z dawnych lat [ZDJĘCIA]

REKLAMA
Skaldowie zagrali na zakończenie tegorocznej edycji Wesela Kurpiowskiego w Kadzidle/fot. eOstrołęka.plSkaldowie zagrali na zakończenie tegorocznej edycji Wesela Kurpiowskiego w Kadzidle/fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
zdjecie 5389
Legenda polskiej muzyki rozrywkowej, zespół Skaldowie zagrał dziś w Kadzidle na zakończenie tegorocznej edycji Wesela Kurpiowskiego. Dla kilkutysięcznej publiczności wykonali niemal wszystkie ze swoich nieśmiertelnych hitów.

O tym, że muzyka Skaldów jest ponadczasowa przekonywać chyba nikogo nie trzeba. Świadczyć mogła o tym licznie zgromadzona w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle publiczność. Podczas koncertu bawili się wspólnie dziadkowie ze swoimi dziećmi i wnukami. Próżno było szukać osoby, która nie znała na pamięć chociażby refrenu piosenki „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”.

Koncert zespołu Skaldowie stanowił zwieńczenie tegorocznej edycji odbywającego się w Kadzidle Wesela Kurpiowskiego. Wśród licznych atrakcji znalazły się koncerty zespołów folklorystycznych, lokalnych grup muzycznych oraz znanych gwiazd. Oprócz Skaldów w Kadzidle wystąpił także zespół Lao Che, Grupa Nie Oni Jedni czy Green Orange Dice.

Zapraszamy do obejrzenia naszych fotorelacji z trwającego dwa dni Wesela Kurpiowskiego w Kadzidle:

Wesele Kurpiowskie 2015: Młoda para z kadzidlańskiej Kurpianki, Miss Polski a wieczorem Skaldowie [ZDJĘCIA]

Wesele Kurpiowskie 2015: Koncert Lao Che na zakońćzenie pierwszego dnia [ZDJĘCIA]
REKLAMA
Kalendarz imprez
czerwiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 26  27  28  29  30  31 dk1
dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7 dk8
 9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14 dk15
 16 dk17 dk18 dk19 dk20  21 dk22
 23  24 dk25 dk26 dk27 dk28 dk29
 30  1  2  3  4  5  6
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×