eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wybrano Miejskiego Rzecznika Konsumentów. "Spełnia wymagania"

REKLAMA
zdjecie 5661
REKLAMA
zdjecie 5661
Posłuchaj

Zakończony został nabór na Miejskiego Rzecznika Konsumentów w Ostrołęce. Władze miasta podały nazwisko nowej rzecznik, wraz z uzasadnieniem decyzji o wyborze.

Miejskim Rzecznikiem Konsumentów wybrana została Monika Rzepka-Małkowska z Ostrołęki.

- Spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiada wiedzę merytoryczną, kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe z zakresu zagadnień wymaganych przez pracodawcę. Wykształcenie oraz zaprezentowana wiedza uzasadniają wybór ww. osoby na wskazane stanowisko - uzasadnił prezydent Paweł Niewiadomski.

Do obowiązków nowej rzecznik będzie należeć m.in. zapewnienie bezpłatnego poradnictwa konsumenckiego i informacji prawnej w zakresie ochrony interesów konsumentów czy występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów.

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
czerwiec 2026
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
dk8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20 dk21
dk22 dk23 dk24 dk25 dk26 dk27 dk28
 29 dk30  1  2  3  4  5
×