eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Wypadek na skrzyżowaniu Bogusławskiego i 11 Listopada. Zawinił senior w renault [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. eOstroleka.plfot. eOstroleka.pl
REKLAMA

Dziś po południu na jednym z głównych skrzyżowań w centrum Ostrołęki doszło do niebezpiecznego wypadku. Winę za zdarzenie poniósł kierujący renault 75-latek.

Do wypadku doszło około godziny 15:20 na skrzyżowaniu ulic Bogusławskiego i 11 Listopada. W zdarzeniu uczestniczyły dwa auta osobowe – renault i opel. Według policyjnych ustaleń, 75-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc ulicą Bogusławskiego skręcał w lewo w ulicę 11 Listopada. Prosto od strony ulicy Sienkiewicza jechała 40-letnia kobieta i to ona w tej sytuacji miała pierwszeństwo. Kierujący renault wyjeżdżając z drogi podporządkowanej doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

- Szczęśliwie nikt z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń. Na kierującego renault policjanci obsługujący zdarzenie nałożyli mandat karny w wysokości 220 złotych i 6 punktów karnych. W miejscu zdarzenia można było napotkać na utrudnienia w ruchu – informuje aspirant Krzysztof Kolator, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Kalendarz imprez
maj 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 28  29  30 dk1 dk2 dk3 dk4
dk5 dk6 dk7 dk8 dk9  10 dk11
dk12  13 dk14  15  16  17  18
 19  20 dk21  22  23 dk24 dk25
 26  27 dk28  29  30  31  1
×