eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Z PO do Polski Razem. Andrzej Kania zmienił „barwy klubowe”

REKLAMA
Poseł Andrzej Kania odszedł z PO do Polski razem Jarosława Gowina, fot. facebook.plPoseł Andrzej Kania odszedł z PO do Polski razem Jarosława Gowina, fot. facebook.pl
REKLAMA
zdjecie 895
Poseł Andrzej Kania odszedł z Platformy Obywatelskiej. Swoją decyzję ogłosił dziś w sejmie w towarzystwie Jarosława Gowina z Polski Razem. To właśnie w tej formacji działał będzie od dziś parlamentarzysta z Ostrołęki.

- Moja decyzja to szukanie tego czego w Platformie już nie ma, a było czyli konserwatyzmu i liberalizmu. Dzisiaj te wartości oferuje ugrupowanie posła Gowina i stąd taka moja decyzja. Dziękuję wszystkim z Platformy Obywatelskiej za dotychczasową współpracę na rzecz Polski i Polaków – tak swoją decyzję uzasadnił poseł Kania.

Decyzja posła Kani o odejściu z PO oznacza, że nie będzie startował w jesiennych wyborach parlamentarnych. Niejako z automatu skreślony zostanie z list wyborczych Platformy Obywatelskiej. Jego nazwiska nie znajdziemy także na listach zjednoczonej prawicy.

REKLAMA
Kalendarz imprez
lipiec 2025
PnWtŚrCzPtSoNd
 30 dk1  2  3 dk4 dk5 dk6
 7  8 dk9  10 dk11 dk12  13
 14  15 dk16  17  18 dk19  20
 21  22  23  24  25  26  27
 28  29  30  31  1  2  3
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×