zdjecie 3009
2018-09-14T18:01:46+02:00 eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Znamy skład miejskich, powiatowych i gminnych komisji wyborczych

REKLAMA
REKLAMA
4
1
8

Komisarz wyborczy w Ostrołęce Tomasz Lucjan Deptuła wydał zarządzenie o powołaniu miejskich, powiatowych i gminnych komisji wyborczych. Zobacz, kto znalazł się w poszczególnych komisjach.

Poniżej prezentujemy członków komisji, wraz z komitetem, który zgłosił daną osobę. Do 21 września komitety wyborcze zgłaszać mogą kandydatów do obwodowych komisji wyborczych - zarówno do przeprowadzenia głosowania, jak i ustalenia wyników głosowania.

POWIATOWA KOMISJA WYBORCZA W OSTROŁĘCE

1. Ewa Wilińska - wskazana przez Komisarza Wyborczego;
2. Tomasz Będźkowski - KW PSL
3. Michał Giers - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Piotr Grono - KW Wolność w Samorządzie;
5. Agnieszka Kurpiewska - KWW Bezpartyjny Powiat;
6. Teresa Lewandowska - KW PSL
7. Wojciech Pierzchała - KWW Bezpartyjny Powiat
8. Elżbieta Stawowska - KW SLD Lewica Razem
9. Małgorzata Szczepańska - KWW Bezpartyjny Powiat;
10. Rafał Wielechowski - KW PSL

MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA W OSTROŁĘCE

1. Marcin Korajczyk - osoba wskazana przez Komisarza Wyborczego;
2. Łukasz Chełstowski - KWW Ostrołęka dla Wszystkich;
3. Wojciech Dobkowski - KW Prawo i Sprawiedliwość;
4. Genowefa Duszak - KWW Nasza Ostrołęka;
5. Andrzej Gers - KKW SLD Lewica Razem;
6. Ryszard Krajewski - KW PSL;
7. Jadwiga Nowicka - KW TPO;
8. Maria Rochowicz - KW TPO;
9. Alina Załęska - KWW Nasza Ostrołęka;
10. Anna Zaorska-Szklanko - KKW Koalicja Obywatelska;

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W BARANOWIE

1. Anna Abramczk - KW Prawo i Sprawiedliwość;
2. Jadwiga Abramczyk - KWW Bezpartyjny Powiat;
3. Bożena Balcerczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Marzena Białczak - KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Teresa Dawid - KW PSL
6. Teresa Jędrzeczyk - KW PSL
7. Bożena Koszykowska - KWW Bezpartyjny Powiat;
8. Joanna Szymaniak - KWW Bezpartyjny Powiat
9. Dariusz Wróblewski - KKW SLD Lewica Razem;

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W CZARNI

1. Wiesława Duszak  KWW Bezpartyjny Powiat
2. Marek Kierzkowski - KKW SLD Lewica Razem
3. Ewelina Kłoskowska - KWW Aktywna Czarnia
4. Paulina Piórkowska - KKW Aktywna Czarnia
5. Monika Popławska - KKW Aktywna Czarnia
6. Krystyna Stefańska - KKW Porozumienie dla gminy Czarnia
7. Sylwia Walesiak - KW PSL
8. Katarzyna Warych - KW Prawo i Sprawiedliwość
9. Marianna Zadrożna - KW PSL

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W CZERWINIE

1. Anna Dobkowska - KW PSL
2. Iwona Fabiańska - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Anna Małkowska - KWW Grzegorza Długokęckiego
4. Zbigniew Nowikow - KWW Wojciech Kowalewski
5. Remigiusz Romanowski - KWW Tadeusz Dąbkowski
6. Edyta Rybaczyk-Damiańska - KW PSL
7. Ewa Suchcicka - Juriewicz -KW PSL
8. Maciej Wojsz - KWW Wojciech Kowalewski
9. Grażyna Zakrzewska -KKW Lewica Razem

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W GOWOROWIE

1. Magdalena Bielarczyk - KKW Janusza Gajewskiego
2. Kamila Lipka - KWW Bezpartyjny Powiat
3. Anna Mech-Iwańska - KW PSL
4. Bartosz Nowak - KWW Kukiz'15
5. Elżbieta Owczarek - KWW Nasza Gmina To My
6. Karolina Pióro-Eliasz - KWW Powiatowa Wspólnota Samorządowa
7. Magdalena Rutkowska - KWW Piotra Kosiorka
8. Grzegorz Szredziński -KW Prawo i Sprawiedliwość;
9. Mirosława Zyśk - KW Nowa Prawica;

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W KADZIDLE

1. Dorota Gałązka - KWW Nowe Porządki
2. Mariusz Gwiazda - KWW Aktywniejsi Razem dla Gminy
3. Cezary Łomiak - KWW Anny Śniadach
4. Anna Mielnicka - KWW Dariusza Łukaszewskiego
5. Mariusz Nowak - KKW SLD Lewica Razem
6. Danuta Prusaczyk - KWW Dariusza Łukaszewskiego
7. Ewa Rydel - KW PSL
8. Stanisława Zera - KWW Kurpie
9. Agnieszka Zera-Gwara - KW Prawo i Sprawiedliwość

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W LELISIE

1. Anita Laskowska - KW PSL
2. Robert Laskowski - KW Prawo i Sprawiedliwość
3. Monika Mielnicka - KWW Zjednoczona Gmina
4. Aleksandra Wioletta Parzych - KWW Bezpartyjny Powiat
5. Wojciech Przybysz - KKW SLD Lewica Razem;
6. Mariusz Rosiński - KWW Bezpartyjna Gmina Lelis;
7. Anna Staśkiewicz - KWW Zjednoczona Gmina;
8. Agnieszka Zadroga - KWW Krzysztofa Bulaka;
9. Barbara Żebrowska - KWW Gminy Lelis;

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W ŁYSYCH

1. Magdalena Bendykowska - KKW SLD Lewica Razem
2. Mirosław Burbula - KWW Bezpartyjna Gmina
3. Elżbieta Cwalina -KW PSL
4. Sławomir Dymarczyk - KWW Bezpartyjny Powiat
5. Wiesława Gadomska - KWW Godność
6. Andrzej Gadomski - KWW Zalas Razem
7. Mirosława Grzegorczyk - KKW Koalicja Obywatelska
8. Anna Kręciewska - KW Prawo i Sprawiedliwość
9. Hanna Nicewicz - KKW Powiatowa Wspólnota Samorządowa

MIEJSKA KOMISJA WYBORCZA W MYSZYŃCU

1. Eugenia Bachmura - KW PSL
2. Elżbieta Drężek -KWW Powiatowa Wspólnota Samorządowa
3. Krzysztof Filipczyk - KW Prawo i Sprawiedliwość
4. Mirosława Gruszewska - KWW Kurpik
5. Ewelina Łasisz - KWW Bezpartyjny Powiat
6. Zofia Matyszczak - KKW Koalicja Obywatelska
7. Zdzisław Niksa - KWW Elżbiety Abramczyk
8. Danuta Staszewska - KKW SLD Lewica Razem
9. Alina Śniadach - KWW Samorządność Myszyniec

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W OLSZEWIE-BORKACH

1. Alina Domian - KKW SLD Lewica Razem
2. Ewa Drabot - KWW Iwony Żebrowskiej
3. Renata Kochańska - KKW Koalicja Obywatelska
4. Sylwia Laska - KW Prawo i Sprawiedliwość
5. Sabina Mierzejewska - KWW Andrzeja Rybakiewicza
6. Ewa Milewska - KW PSL
7. Monika Młynarczyk - KWW Przyjazna Gmina Olszewo-Borki
8. Teresa Modzelewska - KWW Janiny Fidury
9. Karolina Żarnoch - KWW Bezpartyjny Powiat

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W RZEKUNIU

1. Sylwia Chludzińska - KW Prawo i Sprawiedliwość
2. Bożena Gorczyca - KWW Lepsze Jutro Gminy
3. Agnieszka Kluczek - KWW Nie Czekaj Jacka Czekały
4. Ewa Laska-  KWW Razem dla Rzekunia
5. Ewelina Majewska - KWW Sławomira Zacharek
6. Danuta Orzołek - KW PSL
7. Bogdan Pawelczyk - KWW Zjednoczona Gmina-Piotr Antośkiewicz
8. Aleksandra Pierzchała - KWW Bezpartyjny Powiat
9. Agnieszka Ziółkowska-  KKW SLD Lewica Razem

GMINNA KOMISJA WYBORCZA W TROSZYNIE

1. Luiza Bednarczyk - KWW Prawicowy Blok Samorządowy
2. Anna Długokęcka - KWW Prawicowy Blok Samorządowy
3. Eugeniusz Gorczyca - KW PSL
4. Marzena Jastrzębska - KWW Prawicowy Blok Samorządowy
5. Ewelina Kaczmarczyk - KWW Bezpartyjny Powiat
6. Agnieszka Kożubowska - KWW Prawicowy Blok Samorządowy
7. Beata Napiórkowska - KW Prawo i Sprawiedliwość
8. Anna Załęska-Domurat - KWW Prawicowy Blok Samorządowy
9. Jadwiga Żebrowska - KKW SLD Lewica Razem

REKLAMA

Wasze opinie

STOP HEJT. Twoje zdanie jest ważne, ale nie może ranić innych.
Zastanów się, zanim dodasz komentarz
Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
Komentarze po 7 dniach są czyszczone.
Zobacz również
Kalnedarz imprez
kwiecień 2021
PnWtŚrCzPtSoNd
 29  30  31  1 dk2 dk3  4
 5  6  7  8  9  10  11
 12  13  14  15  16  17  18
 19  20  21 dk22  23 dk24 dk25
 26  27  28  29  30  1  2
Dzisiaj:
Brak wydarzeń
×