eOstroleka.pl
Ostrołęka,

Zobacz, co można wygrać w I Charytatywnym Biegu w Strojach Ślubnych [ZDJĘCIA]

REKLAMA
zdjecie 9637
fot. T. Mateusiakfot. T. Mateusiak
REKLAMA
zdjecie 9637

Już 4 października w hali im. A. Gołasia odbędą się II Targi Ślubne Love. W tym roku nowością, która otworzy Targi będzie I charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych! Pierwsze 30 osób, które wyślą zgłoszenie na Bieg otrzymają spódniczki tiulowe!

Na uczestników Targów będzie czekać wiele atrakcji, welcom drink oraz słodkości! Targi to nie tylko spotkania, degustacje i rozmowy z licznymi wystawcami, ale także praktyczne warsztaty, dzięki którym nowożeńcy i ich rodziny zdobędą praktyczną wiedzę! Poza tym na Targach znajdziecie strefy:

- Uroda -gdzie będą konsultacje m.in z kosmyczkami, pokazy makijaży ślubnych i wieczorowych,
- Fit- gdzie dietetycy i trenerzy pomogą Wam stworzyć plan zdrowej diety i zestawu spersonalizowanych treningów, znajdziecie tam też stoiska ze zdrową żywnością,
- Dziecko - dmuchane zabawki i animacje dla dzieci zajmą maluchów na długie godziny,
- Moda - salony i sklepy z odzieżą wieczorową i ślubną oraz z biżuterią,
- Deco - gdzie będą konsultacje z kwiaciarkami i dekoratorkami ślubnymi,
- Sweet - gdzie będziecie mogli spróbować weselnych tortów i zamówić je na swoje wesele z rabatem.

Koniecznie sprawdźcie program Targów!

Targi otworzy o godz. 12.00  I charytatywny Bieg w Strojach Ślubnych! A zakończy degustacja tortu oraz Loteria Główna z cennymi nagrodami! Do wygrania m.in. bony zniżkowe o wartości 1500 zł i 1000 zł na zakup sukni ślubnej w Salonie La Paris, vouchery do SPA, na zabiegi kosmetyczne, fitness, bony rabatowe na oprawę muzyczną, fotograficzną a także liczne nagrody rzeczowe! Zasady loterii: pobierz los na Targach i bądź osobiście podczas losowania!

Klika słów o biegu

Nieważne, czy jesteś przed, czy po ślubie, czy uprawiasz sport systematycznie czy tylko rekreacyjnie- wystarczy ślubna kreacja. Jeżeli nie masz własnej, to żaden problem , bo w pakiecie startowym znajdziesz nie tylko numer startowy, ale także dla Pań welon a Panów muszkę. I tu mamy niespodziankę! Dla pierwszych 30 osób, które wyślą swoje zgłoszenie otrzymają TIULOWE SPÓDNICZKI idealne do biegu!

Biegniemy w szczytnym celu - dochód z pakietów startowych przeznaczymy na projekt Karolina Waleczna - który finansuje leczenie chorej na raka młodej ostrołęczanki.

Dystans to 1000 m czyli każdy (nawet Ci co nie trenują)  mogli pobiec lub przejść trasę. Ci z zapałem sportowym biegną pierwsi, pozostali spokojnie truchtają do mety. Nie będzie ostatnich!

Nagrodzimy pierwsze trzy osoby na mecie, tych co pobiegną w strojach ślubnych a także przypadkowo wylosowane numery startowe! Tym sposobem każdy ma szansę na nagrodę!

Nagrody sponsoruje m.in Urząd Miasta, Pięknie Proste Samsung Polska, Powiat Ostrołęcki, BaByliss, Indigo Ostrołęka, Magia Makijażu, Zielavit. Łączna wartość nagród to ponad 3 tysiące złotych!

ZGŁOSZENIA:

Pakiet startowy to koszt 20 zł w tym uczestnik otrzyma atrybut biegu (welon lub muszkę, numer startowy, "coś na ząb" od firmy Melvit by odzyskać siły po biegu oraz liczne niespodzianki).  

Zgłoszenia do biegu należy wysłać na: targislubnelove@wp.pl (imię, nazwisko, data urodzenia). Jeżeli ktoś zdecyduje się w dniu biegu na start również będzie mógł wziąć udział - jego numer startowy zostanie wtedy wypisany ręcznie. Nie gwarantujemy, że wystarczy pakietów startowych dla wszystkich, którzy zapiszą się w dniu biegu - więc lepiej zróbcie to już teraz!    Wydawanie pakietów startowych w dniu Biegu od godz.10.30 w Biurze zawodów w Hali Sportowej. O godz. 11.30 rozgrzewka przed Biegiem na placu przed halą a o 12.00 start!

Bieg to dobra, szalona zabawa w szczytnym celu! Bądźcie tego dnia z nami! Liczymy na Was, wasze stroje i pozytywną energię!

Targi Ślubne LOVE objął Patronatem Honorowym Janusz Kotowski, Prezydent Miasta zaś Bieg w objął Patronatem Honorowym Jerzy Grabowski, Przewodniczący Rady Miasta.

Więcej informacji: www.facebook.com/targislubnelove    www.targislubnelove.pl

Kontakt dla wystawców i sponsorów: targislubnelove@wp.pl / tel. 666-059-154  lub
tel. 535-360-060.

PROGRAM:

10.30 -11.50 - wydawanie pakietów startowych Biuro Zawodów w hali im. Gołasia
11.30- 11.55  rozgrzewka przed biegiem - poprowadzi Fit Room - plac przed halą
12.00 Start I charytatywnego Biegu w Strojach Ślubnych- główna brama hali im. A. Gołasia
12.30 oficjalne otwarcie Targów
12.35 wręczenie nagród i dyplomów dla uczestników Biegu
13.00 pokaz mody projektantki Doroty Szczęsnej
13.10 Pokaz mody męskiej M.P.W Moda Męska
13.20 Pokaz sukien ślubnych La Paris
13.30 Pokaz mody męskiej Lavard
13.40 Warsztaty "Ustalenia z fotografem przed podpisaniem umowy- na co zwrócić uwagę, o co pytać, czego unikać" - poprowadzi fotograf Tomasz Mateusiak.
14.00 Warsztaty: "Dobra dieta jak suknia, na miarę" poprowadzi dietetyk Kamil Kaczmarczyk
14.15 Warsztaty: "Proste, ale skuteczne ćwiczenia na piękną sylwetkę przed ślubem" - poprowadzi Katarzyna Pędzich, instruktorka fitness z Energia Fitness
14.40 Warsztaty  poprowadzone przez Weselny Drink Bar
15.00 Warsztaty "Wymarzony Ślub" z dekoratorką ślubną Agnieszką Brzostek
15.20 Ślub w internecie -co warto wiedzieć, jak komunikować o swoim ślubie, gdzie umieścić internetową galerię ze ślubu by się nim pochwalić- poprowadzą Magdalena i Maciej Partyka, Zrób swój ślub.pl
15.40 Warsztat "Być piękną tego dnia - pokaz makijaży ślubnych, jak dobrać makijaż i czego unikać" - poprowadzi wizażystka Patrycja Broniek Gwizdała
16.00 Prezentacja oraz nauka pierwszego tańca - Marcin Gawrych
16.15 Prezentacja zabiegów kosmetycznych cz.1 -poprowadzi Joanna Trościanko Salon Kosmetyczny "Sekret Piękna"
16.30 Pokaz Barmański - Endi Bar
16.40 Efekty zabiegów kosmetycznych cz.2 -poprowadzi Joanna Trościanko Salon Kosmetyczny "Sekret Piękna"
17.00 Pokaz fryzur i makijaży ślubnych -poprowadzi Kinga Białobrzeska, Salon fryzjerski Diva oraz wizażystka Joanna Wołosz.
17.30 Pokaz mody męskiej M.P.W Moda Męska
17.40 Pokaz mody projektantki Doroty Szczęsnej
17.50  Pokaz mody męskiej LAVARD
18.00  Pokaz mody ślubnej salon La Paris
18.30 Tort i degustacja
18.35 Główne Losowanie Nagród
19.00 Zakończenie Targów Ślubnych Love

Kalendarz imprez
lipiec 2024
PnWtŚrCzPtSoNd
dk1 dk2 dk3 dk4 dk5 dk6 dk7
 8 dk9 dk10 dk11 dk12 dk13 dk14
dk15 dk16 dk17 dk18 dk19 dk20  21
 22  23  24  25  26  27 dk28
 29  30  31  1  2  3  4
×