2017-02-28T11:37:30+01:00 eOstroleka.pl 2 1 3 100%
Ostrołęka,

24-letni ostrołęczanin zatrzymany za posiadanie narkotyków

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
3
0
0
Kilkadziesiąt porcji amfetaminy posiadał w swoim mieszkaniu 24-letni ostrołęczanin. W piątek mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania 24-letniego mieszkańca Ostrołęki doszło w miniony piątek, 24 lutego. W sprawę zaangażowali się funkcjonariusze „operacyjni’’ z ostrołęckiego wydziału kryminalnego. Podczas przeszukania mieszkania zajmowanego przez podejrzanego mężczyznę, policjanci znaleźli kilkanaście sztuk zawiniątek folii aluminiowej z substancją, która po wstępnym zbadaniu okazała się być amfetaminą. Zabezpieczone narkotyki pozwalały uzyskać kilkadziesiąt porcji handlowych.

- Dodatkowo policjanci w trakcie czynności prowadzonych w miejscu zamieszkania zabezpieczyli także wagę elektroniczną służącą do porcjowania narkotyków. W sobotę ostrołęczaninowi przedstawiony został zarzut z art. 62 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii, za który grozi kara pozbawienia wolności do lat trzech – poinformował nas mł. Asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo – śledczego.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również