2017-03-21T17:28:39+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Akcja „Truck&Bus” w liczbach: 6 niesprawnych aut, 2 pijanych kierowców

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
2
W trakcie prowadzonych wczoraj policyjnych działań „Truck&Bus” skontrolowano niemal 150 kierujących. 2 z nich jechało „na podwójnym gazie”, 6 zaś kierowało autami niesprawnymi technicznie.

Wczoraj na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego policjanci z wydziału ruchu drogowego prowadzili działania „Truck&Bus”. Celem akcji było podniesienie poziomu bezpieczeństwa w transporcie drogowym świadczącym usługi w zakresie, przewozu osób i rzeczy.

W trakcie prowadzonych działań łącznie skontrolowano 142 pojazdy, w tym 31 z zatrzymanych pojazdów to ciężarówki. W 6 przypadkach policjanci zakwestionowali stan techniczny pojazdów, który nie odpowiadał wymaganiom. Kierującym tymi pojazdami z powodu usterek technicznych  zatrzymano dowody rejestracyjne. Mundurowi zatrzymali także 2 nietrzeźwych kierujących. Obaj stracili prawa jazdy.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.
~Mi , 17:40 21-03-2017,   -
bardzo proszę tych Panów policjantów o sprawdzenie również mojego auta, no żaden mechanik nie może sobie z nim poradzić skoro oni są w stanie określić na ulicy bez sprzętu co jest zepsute w aucie że się nie nadaje do jazdy to moglibyście dać mi na nich namiar bo już nie mam cierpliwości do ostrołęckich mechaników :)
odpowiedz   •   oceń :  
~local , 20:36 21-03-2017,   -
Głupota i robienie wody z mózgu ludziom !!!
W jakim celu są te statystyki i po co chwalić się "jakimiś" pseudo akcjami ???
Wspaniałą akcję Policji widziałem dzisiaj w miejscowości Ponikiew Mała (52°52'36.4"N 21°34'02.8"E) gdzie patrol prowadził tzw. "suszenie na bez czela".
Był tak zajęty obsługą radaru i gryzmolenia w bloczku że kompletnie nie zareagował na 7 przypadków ignorowania znaku B-18 (zakaz wjazdu powyżej .. ton).
Mówię 7 bo tyle ciężarówek zauważyłem w chwili przejeżdżania obok patrolu.
W trakcie Ich suszenia zapewne z 77 takich wykroczeń było.
Co tam że funkcjonariuszowi na służbie grodzi do 3 lat za niezareagowanie na popełniane wykroczenie. Kto PANOM zabroni lub komu poskarży ??
odpowiedz   •   oceń :  
Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najlepszy komentarz
~Mi , 17:40 21-03-2017,   -
bardzo proszę tych Panów policjantów o sprawdzenie również mojego auta, no żaden mechanik nie może sobie z nim poradzić skoro oni są w stanie określić na ulicy bez sprzętu co jest zepsute w aucie że się nie nadaje do jazdy to moglibyście dać mi na nich namiar bo już nie mam cierpliwości do ostrołęck...
odpowiedz   •   oceń :  
Zobacz również