2017-03-21T11:20:19+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Region,

Ryzykując życiem szukali obrączki na drodze ekspresowej

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Na ruchliwej drodze ekspresowej dwie osoby z wykrywaczem metali szukało obrączki. Za nim mieli bezpieczeństwo swoje i innych kierowców. Niestety swoje poszukiwania musieli przerwać i słono za nie zapłacić.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, 19 marca na obwodnicy Białobrzegów. Jest to fragment bardzo ruchliwej drogi ekspresowej nr S7. Oficer dyżurny tamtejszej policji otrzymał informację o dwóch osobach chodzących z wykrywaczem metali wzdłuż jezdni.

Policjanci którzy pojechali na miejsce byli bardzo zaskoczeni, gdy okazało się, że kobieta i mężczyzna przeczesują wykrywaczem metali pobocze drogi w poszukiwaniu obrączki. Kobieta krążek wyrzuciła z pojazdu w zeszłym roku.

- Piesi swoją obecnością stwarzali bardzo duże zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkowo pojazd, którym przyjechali na miejsce zaparkowali na poboczu drogi ekspresowej. Takim postojem samochód również stwarzał niebezpieczeństwo. Amatorzy poszukiwań zostali ukarani  mandatami  za swoje wykroczenia i zaprzestali poszukiwań – informuje mł. asp. Edward Banach, oficer prasowy KPP w Białobrzegach.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również