2018-06-11T12:00:40+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Powiat ostrołecki,

Dachowanie osobówki w Rzekuniu

REKLAMA
fot. eOstroleka.pl
REKLAMA
0
0
0
Dziś rano w Rzekuniu doszło do wypadku, w którym uczestniczył 38-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący osobowym mercedesem. Auto wypadło z drogi i dachowało.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 11 czerwca po godzinie 8:00 na drodze wojewódzkiej relacji Ostrołęka Ostrów Mazowiecka. Według wstępnych policyjnych ustaleń, kierujący mercedesem 38-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i ostatecznie doprowadził do wywrócenia się pojazdu na dach.

- Mężczyzna kierujący mercedesem był trzeźwy. Nie odniósł poważniejszych obrażeń. Za spowodowaną kolizję ukarany został mandatem oraz punktami karnymi. Do zdarzenia doszło podczas porannych opadów deszczu. W takich warunkach, tuż po rozpoczęciu opadów jezdnia jest bardzo śliska i o wypadek wówczas nietrudno. Dlatego tak ważne jest dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze – mówi aspirant Tomasz Żerański, rzecznik prasowy KMP w Ostrołęce.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.