2017-03-23T11:49:47+01:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Dziś wzmożone kontrole trzeźwości na drogach w regionie

REKLAMA
fot. KMP w Ostrołęce
REKLAMA
0
0
0
Dziś od wczesnych godzin porannych policjanci ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego będą prowadzili wzmożone kontrole trzeźwości wśród kierujących.

Celem akcji jest skontrolowanie jak największej liczby kierowców i wyeliminowanie z dalszej jazdy osób, które jadą „na podwójnym gazie”.

Zwiększoną liczbę policjantów będziemy mogli zaobserwować na głównych ciągach komunikacyjnych na obrzeżach miasta, ale także na terenie naszego powiatu. Przypominamy, że jazda w stanie nietrzeźwości to przestępstwo za które grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch. Sprawca takiego czynu na jakiś czas musi się również pożegnać z prawem jazdy.
Jeśli widzimy, że nietrzeźwy chce kierować, nie pozwólmy mu na to. Uniemożliwiając jazdę „pijanemu” kierowcy ochronimy przed nieszczęściem jego i tych, których może spotkać na swojej drodze.

- Mając tego rodzaju podejrzenia poinformujmy o tym policję. Takich zgłoszeń można dokonywać bezpośrednio do dyżurnego ostrołęckich policjantów pod numerem telefonu 29-760-14-24 – mówi mł. asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również