2017-08-23T11:00:00+02:00 eOstroleka.pl 2 1 5 80%
Ostrołęka,

Ostrołęczanin podbija światową stolicę muzyki country [ZDJĘCIA]

REKLAMA
fot. facebook.pl
REKLAMA
4
1
0
Zagrać w Nashville – o tym marzy każdy wykonawca muzyki country. Teraz swoje marzenia sceniczne spełnia założyciel i lider grupy „Droga na Ostrołękę” - Wojciech Dudkowski. „Dudek” obecnie przebywa w USA, gdzie gra w najpopularniejszych klubach skupiających fanów country.

Wizyta naszego artysty obfituje w liczne wydarzenia od całkowitego zaćmienia słońca  po koncerty z amerykańskimi muzykami.

- Mój pobyt w Nashville, to cztery dni z ponad dwutygodniowego pobytu w USA. Wizyta w Nashville zbiegła się z całkowitym zaćmieniem słońca. Zjechało się tu tysiące ludzi z całego świata. Oczywiście największą grupę stanowią miłośnicy muzyki country. Dwa w jednym. Można posłuchać dobrej muzyki na żywo, a jednocześnie uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu jakim jest zaćmienie słońca. Ja zaćmienie słońca obserwowałem w parku miejskim w Nashville razem z członkami Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii. Przy profesjonalnym sprzęcie i profesjonalnej opiece obserwacja takiego zjawiska astronomicznego staje się dużo ciekawsza. Zdjęcia, niektóre tylko można obejrzeć na moim profilu facebookowym. Oczywiście głównym celem mojej wizyty w Nashville była muzyka country. Ponieważ wyprawa całego zespołu Droga Na Ostrołękę jest niezwykle kosztownym przedsięwzięciem postanowiłem, że póki co wybiorę się sam aby zagrać tu kilka countrowych nut i zorientować się w terenie. Zagrałem w kilku miejscach razem z nashvillskimi muzykami, a finalnym moim występem będzie recital w Kimbro's Cafe w czasie wieczoru songwritterskiego. Wystąpię tam na zaproszenie i dzięki uprzejmości George Hamiltona V. Tak Wiec zostaje mi tylko zagrać kiedyś w Grand Ole Opry i już będzie pora umierać– tak Wojciech Dudkowski podsumowuje swoje amerykańskie tournée.

REKLAMA

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również