2017-09-27T09:30:32+02:00 eOstroleka.pl 2 1 0 -
Ostrołęka,

Ostrołęka: „Śpioch” z parkującego na środku ulicy auta usłyszał zarzut

REKLAMA
fot. eOstrołęka.pl
REKLAMA
0
0
0
Mężczyzna, który zasnął w aucie zaparkowanym na środku jednej z głównych ulic w Ostrołęce usłyszał zarzut. „Śpioch” przyznał się do popełnionego przez siebie czynu i już wkrótce stanie przed sądem. Może on trafić za kratki nawet na dwa lata.

Przypomnijmy, w nocy z poniedziałku na wtorek funkcjonariusze policji powiadomieni zostali o osobowym vw stojącym na środku jednej z głównych ulic w Ostrołęce. Wewnątrz auta spało trzech mężczyzn. Gdy policjanci próbowali obudzić siedzącego za kierownicą 33-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, ten zsunął się z fotela i wypadł na jezdnię. Jak się okazało, był tak pijany, że nie mógł stać o własnych siłach. W podobnym stanie byli pozostali pasażerowie.

Cała zalana w sztok trójka trafiła do policyjnego aresztu. Dopiero gdy wytrzeźwieli możliwe było wykonanie jakichkolwiek czynności. Ostatecznie jednak 33-latek śpiący za kierownicą usłyszał zarzut.

- Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu dotyczącego prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. 33-latek przyznał się do jego popełnienia. Zgodnie z kodeksem karnym te przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat dwóch – informuje asp. Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego ostrołęckiej komendy.

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.