Ostrołęka, 21 czerwca 2017, 14:27

Ostrołęka: X Samorządowa Gala Uczniowska [WIDEO, ZDJĘCIA]

fot. eOstrołęka.pl
2
0
0
Już po raz dziesiąty najzdolniejsi uczniowie z ostrołęckich szkół nagrodzeni zostali za swoje wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia sportowe czy kulturalne. W sali widowiskowej OCK odbyła się dziś jubileuszowa X Samorządowa Gala Uczniowska.

W sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i placówek ponadgimnazjalnych z rąk prezydenta miasta Janusza Kotowskiego odebrali dziś nagrody za wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze sportu, kultury, działalności społecznej, wysoką średnią ocen z całego cyklu nauczania w szkole oraz najwyższą średnią ocen w klasyfikacji końcoworocznej w szkole.

Po raz pierwszy samorząd miasta przyznał także stypendia najzdolniejszym uczniom.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych uczniów

Wybitne pozanaukowe osiągnięcia w obszarze sportu, kultury, działalności społecznej

1. Paulina Wieprzowska, Szkoła Podstawowa nr 1
2. Natalia Dawid, Szkoła Podstawowa nr 2
3. Stanisław Kubeł, Szkoła Podstawowa nr 3 w ZS 3
4. Wiktor Larent, Szkoła Podstawowa nr 4 w ZS 4
5. Julia Bożomańska, Szkoła Podstawowa nr 5
6. Aleksandra Budziszewska, Szkoła Podstawowa nr 6
7. Kornelia Szymczyk, Szkoła Podstawowa nr 10
8. Patryk Matejkowski, Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
9. Alicja Prusik, Szkoła Podstawowa STO w Ostrołęce
10. Aleksander Odzijewicz, Kolorowa Szkoła
11. Izabela Duszak, Gimnazjum nr 1
12. Magdalena Kadłubowska, Gimnazjum nr 3 w ZS 3
13. Gabriela Lendzioszek, Gimnazjum nr 2
14. Małgorzata Śmiarowska, Gimnazjum nr 4 w ZS 4
15. Maria Cichocka, Gimnazjum nr 5 w ZS 5
16. Marta Gontarz, Gimnazjum STO w Ostrołęce
17. Anna Żerańska, Gimnazjum Klasyczne
18. Patryk Gutowski, Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno - wychowawczym
19. Wiktoria Maria Bronakowska, Niepubliczne Gimnazjum
20. Kinga Kozłowska, I Liceum Ogólnokształcące
21. Bartosz Sznyter, II Liceum Ogólnokształcące
22. Hubert Nakielski, III Liceum Ogólnokształcące w ZS 5
23. Katarzyna Murach, Liceum Klasyczne
24. Damian Niedźwiecki, II Społeczne Liceum  Ogólnokształcące
25. Patryk Tusiński, Technikum nr 1 w ZSZ nr 1
26. Oliwia Waszkiewicz, Technikum nr 2 w ZSZ nr 2
27. Adam Górski, Technikum nr 3 w ZSZ nr 3
28. Kinga Abramczyk, V Liceum Ogólnokształcące w ZSZ nr 3
29. Karolina Żarnoch, Technikum nr 4 w ZSZ nr 4
30. Aleksandra Zaorska, Szkoła Przysposabiająca do Pracy w SOSW

Średnia ocen z całego cyklu nauczania w szkole

1. Aleksander Koziołek, Gimnazjum nr 1
2. Wiktoria Stepnowska, Gimnazjum nr 2
3. Katarzyna Markowska, Gimnazjum nr 3 w ZS 3
4. Wiktoria Fidura, Gimnazjum nr 4 w ZS 4
5. Piotr Pędzich, Gimnazjum nr 5
6. Natalia Zalewska, Gimnazjum nr 5
7. Patrycja Siok, Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
8. Michał Dobkowski, Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
9. Jakub Bodak, Gimnazjum STO w Ostrołęce
10. Weronika Agnieszka Chaberek, Gimnazjum Klasyczne

Najwyższa średnia ocen w klasyfikacji końcoworocznej w szkole

1. Adam Banul, Szkoła Podstawowa nr 1
2. Bartosz Zacharek, Szkoła Podstawowa nr 2
3. Zuzanna Sikora, Szkoła Podstawowa nr 3 w ZS 3
4. Aleksandra Gurniak, Szkoła Podstawowa nr 4 w ZS 4
5. Katarzyna Sołodyna, Szkoła Podstawowa nr 5
6. Aleksander Paliwoda, Szkoła Podstawowa nr 6
7. Angelina Staszewska, Szkoła Podstawowa nr 10
8. Patryk Wekwejt, Gimnazjum nr 1
9. Magdalena Pstrągowska, Gimnazjum nr 2
10. Zuzanna Bączek, Gimnazjum nr 3 w ZS 3
11. Zuzanna Wargacka, Gimnazjum nr 4 w ZS 4
12. Dominik Sokalski, Gimnazjum nr 5 w ZS 5
13. Kinga Gawrych, I Liceum Ogólnokształcące
14. Hubert Daniszewski, II Liceum Ogólnokształcące
15. Kamil Kołakowski, III Liceum Ogólnokształcące w ZS 5
16. Sebastian Ogonowski, Technikum nr 1 w ZSZ nr 1
17. Sylwia Wronowska, Technikum nr 2 w ZSZ nr 2
18. Milena Dobkowska, Technikum nr 3 w ZSZ nr 3
19. Martyna Świderek, Technikum nr 4 w ZSZ nr 4
20. Agata Michalak, V Liceum Ogólnokształcące w ZSZ nr 3
21. Jakub Malon, Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
22. Julia Kochańska, Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
23. Wiktor Kowalczyk, Zespół Szkół Zawodowych w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym
24. Maja Rochniak, Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
25. Szymon Ślusarz, Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
26. Magdalena Suchecka, Gimnazjum Klasyczne
27. Natalia Krzyżak, Liceum Klasyczne
28. Wioletta Pieńkosz, II Społeczne Liceum Ogólnokształcące

Stypendium Miasta Ostrołęki

1. Oliwia Stryjewska, Szkoła Podstawowa nr 10 - ul. Berlinga 16
2. Maciej Mrozek, Gimnazjum nr 3 w ZS 3 - ul. Skowrońskiego 8
3. Julia Lenkiewicz, Gimnazjum nr 4 w ZS 4 - Legionowa 17
4. Maria Sobczak, Gimnazjum nr 1 - ul. Hallera 12
5. Filip Gołaś, Gimnazjum nr 5 w ZS 5 - ul. Berlinga 5
6. Krzysztof Jerzy Kotowski, III Liceum Ogólnokształcące w ZS 5 - ul. Berlinga 5

Wasze opinie

Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

Brak Waszych opinii do tego artykułu, bądź pierwszy.

Zobacz również